Okna Vetrex LUM'UP

16.10.2019
Udostępnij

Podczas targów Warsaw Build 2019 zaprezentowano LUM’UP - nową linię okien i drzwi balkonowych z PVC firmy VETREX. Ta znana marka, która dużą wagę przywiązuje zarówno do technicznej doskonałości produktów, jak i ich designu, wprowadza na rynek wyrób tak samo ładny, co i praktyczny. LUM’UP to okno, którego zadaniem jest cieszyć zarówno oko, jak i portfel nabywcy, a wszystko to w strumieniach naturalnego światła, którego więcej ma docierać do naszych domów i mieszkań dzięki tej nowej zgrabnej konstrukcji. 

Okna z PVC produkowane przez firmę VETREX, to jeden z najlepiej sprawdzonych i przebadanych wyrobów budowlanych. Dzięki technicznej doskonałości charakteryzują się wysokim poziomem właściwości użytkowych pozwalającym na wszechstronne zastosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Targowa prezentacja projektu LUM’UP zdaje się potwierdzać, że kolejny znany producent okien z PVC dostrzega zapotrzebowanie rynku na produkty, w których jakość wzornictwa jest równie ważna, jak codzienna użyteczność. Nie mamy nic przeciwko, by okna nie tracąc nic z walorów użytkowych stawały się coraz ładniejsze, dlatego życzymy tej znanej marce i jej nowemu produktowi powodzenia w rynkowej konkurencji.

System LUM’UP został zaprojektowany jako autorski system VETREX oparty na kształtownikach okiennych produkowanych przez firmę VEKA. Nabywcy polubili i szanują tę markę, co samo w sobie przemawia już na korzyść producenta. Po drugie, firma VETREX, jako jedna z nielicznych zadbała o szkolenia i dysponuje teraz sporym gronem partnerów, którzy nie tylko potrafią sprzedawać markowe produkty segmentu premium, ale także prawidłowo je zamontować.

Okna Vetrex Lum'Up - Targi Warsaw Build 2019
Okna Vetrex LUM'UP - Targi Warsaw Build 2019
Okna Vetrex Lum'Up - Targi Warsaw Build 2019
Okna Vetrex LUM'UP - Targi Warsaw Build 2019

Monterzy takich firm jak FIX z Wrocławia, KOMFORT z Radomia i Puław, MULTIKO z Bielska-Białej, czy WINDMAR z Tczewa, to monterska elita i krajowa czołówka w dziedzinie prawidłowego montażu okien, co łatwo sprawdzić zaglądając do portfolio i galerii realizacji. Dobre, świetnie wyglądające okno i prawidłowy montaż, czy można chcieć i otrzymać coś więcej kupując okna do domu lub mieszkania?

Jeżeli relacja z targów Warsaw Build zachęciła naszych czytelników do zainteresowania oknami LUM’UP, to ze swojej strony podpowiadamy, że w oknie - po stronie wewnętrznej dwukomorowego pakietu szkła - można dodatkowo zastosować szybę warstwową 3.3.1 z jedną warstwą folii PVB, która nie zmniejszając ilości docierającego do pomieszczeń światła dodatkowo wyeliminuje oddziaływanie promieniowania UV, a przy okazji zwiększy bezpieczeństwo użytkowania.

OKNOTEST.PL

Zobacz także
Jezierski MB-Slide ST
drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Słowińscy Marconi
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Wiśniowski Primo 82
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Alsecco HS Knipping 76
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Maszrol Aluplast Ideal 4000
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Fasada IV 92 Pasywny
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Popularne