Szukaj w Oknotest.pl

reklama
Akcent okna PCV Opoczno producent okien i drzwi balkonowych logo
Akcent okna PCV Opoczno


O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AKCENT z Opoczna to ponad 15 lat doświadczenia w stolarce otworowej. Od założenia w 1999 roku jesteśmy cenionym producentem okien PVC w Opocznie i okolicach. Mamy sprawdzoną, doświadczoną i doskonale wykształconą kadrę pracowniczą oraz kierowniczą. Sprzedajemy i montujemy okna w domach oraz budynkach o innym przeznaczeniu.

Zrealizowaliśmy ponad 17 tysięcy zleceń, w tym wiele nietypowych. Nie cofamy się przed żadnym wyzwaniem i dopasowujemy się do oczekiwań klienta. Obok standardowych okien i drzwi oferujemy nietypowe kształty oraz ich modyfikacje w razie potrzeby.

Wiele wykonanych przez nas zleceń dotyczyło dużych budynków i instytucji publicznych, m.in.: Zespołu Szpitalnego w Tuszynie, Szkoły Podstawowej w Opocznie (okna i drzwi), bloki mieszkaniowe w Radomiu, galeria handlowa w Skarżysku-Kamiennej, budynek biurowy i socjalny oraz zakład produkcyjny w Zespole Zakładów Płytek Ceramicznych OPOCZNO S.A. (okna, drzwi, ścianki działowe), Zespół Szkół Gimnazjalnych w Żarnowie.

Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia na podstawie wygranych przetargów publicznych, w których przedstawiliśmy najlepszą i najkorzystniejszą ofertę: ośrodki służby zdrowia (Łódź, Stąporków), obiekty wojskowe (Warszawa, Łódź, Mińsk Maz., Łask), szkoły podstawowe (Łódź, Poddębice, Mińsk Maz.), ośrodki naukowe (Instytut Badawczy w Warszawie, Biblioteka Główna SGH w Warszawie)

Współpracujemy z cenionymi markami w branży okiennej, m.in. z firmą ALUPLAST – największym w Polsce i jednym z wiodących na świecie producentów systemów okiennych PCV. Korzystamy z ich sprawdzonych profili PCV do okien.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna aluminioweOgrody zimoweDrzwi zewnętrzneBramy garażoweParapety wewnętrzne, zewnętrzneWentylacja, nawiewnikiMontaż/serwis okien i drzwiSystemy profili okiennych

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2020-01-30 12:19:57
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024