Szukaj w Oknotest.pl

reklama
Barilo producent okien i drzwi balkonowych logo
Barilo


O firmie

Dzięki długiej obecności na rynku, mamy szerokie doświadczenie i wiedzę na temat trendów i najnowszych technologii stosowanych w branży okienno – drzwiowej. Z tego względu zajmujemy się nie tylko samą sprzedażą, ale również profesjonalnym doradztwem w zakresie zakupu okien i drzwi do domów, mieszkań czy biur. Jesteśmy w stanie podpowiedzieć Klientowi i dopasować idealne rozwiązanie do Jego potrzeb. Priorytetem jest dla nas jakość i kompleksowość usług. Łączy się to z misją, której podstawą jest sprostanie oczekiwaniom i zadowolenie wszystkich Klientów. Dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba dla otrzymania zadowalającego efektu.

Bez względu na to, czy przedmiotem zamówienia są drzwi i okna do domu jednorodzinnego, mieszkania, biura, czy budynku użyteczności publicznej, podchodzimy z równą dbałością, a zamówienie realizujemy w wyznaczonym wcześniej terminie.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna aluminioweDrzwi zewnętrzneDrzwi wewnętrzneŻaluzje, rolety, markizyParapety wewnętrzne, zewnętrzneMontaż/serwis okien i drzwi

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 12:56:12
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024