Szukaj w Oknotest.pl

reklama
Bogdański producent okien i drzwi balkonowych logo
Bogdański


O firmie

Bogdański to firma rodzinna założona przez braci Jana i Czesława Bogdańskich w maju 1991 roku. Dzięki wytrwałej pracy, sumienności i rzetelności, które towarzyszyły nam od początku istnienia firmy, staliśmy się liderem regionalnym branży okienno drzwiowej.

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą okien i drzwi PVC oraz produkcją stolarki aluminiowej. Posiadamy nowoczesną fabrykę, w której wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które w połączeniu z wysoką jakością półproduktów i akcesoriów, pozwalają nam na produkcję okien i drzwi najwyższej jakości.

Nasza kadra pracownicza składa się tylko z doświadczonych i wykwalifikowanych członków, dzięki czemu proces produkcji przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Dzięki temu iż zajmujemy się również sprzedażą detaliczną naszych wyrobów, decydując się na produkty Firmy Bogdański pomijacie Państwo cały łańcuch pośredników i otrzymujecie produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

W naszych salonach możecie Państwo zawsze liczyć na fachową pomoc naszego personelu. Wiemy że to oni odgrywają istotną rolę w tworzeniu naszego wizerunku, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych.

Posiadamy wyspecjalizowane samochody transportowe do przewozu stolarki budowlanej oraz rozbudowaną sieć salonów i hurtowni na terenie Małopolski oraz partnerów rozsianych po Europie. Dzięki temu nasze produkty mogą trafić do Państwa szybko i sprawnie.

Oferujemy również montaż i serwis - zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny - wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Wszędzie dostaniecie Państwo gwarancję, w firmie Bogdański otrzymujecie pewność gwarancji, dzięki montażowi i serwisowi prowadzonemu przez własne ekipy - wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są nią objęte.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna aluminioweDrzwi zewnętrzneDrzwi wewnętrzneBramy garażoweŻaluzje, rolety, markizyParapety wewnętrzne, zewnętrzneMontaż/serwis okien i drzwi

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 13:08:38
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024