Szukaj w Oknotest.pl

reklama
JOCZ producent okien i drzwi balkonowych logo
JOCZ


O firmie

Nasz zakład produkcyjny poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych zapewnia szybką realizację najbardziej nietypowych zleceń naszych Klientów. Natomiast wdrożone wewnątrzzakładowe procedury zarządzania jakością połączone z faktem poddawania się okresowym badaniom przeprowadzanym przez polskie instytucje, nadzorujące jakość materiałów budowlanych, dają Państwu pewność, że wyroby sygnowane znakiem JOCZ są najwyższej jakości.

Nie interesują nas rekordy i rankingi co do ilości m2 wyprodukowanej stolarki itp. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego codzienne zadowolenie z użytkowania naszych wyrobów oparte na bezpieczeństwie, energooszczędności, trwałości, łatwości użytkowania i wzornictwie naszej stolarki.

Dzięki własnej sieci biur handlowych możliwe stało się bezpośrednie dotarcie do ostatecznego Klienta i rozpoznanie jego potrzeb. Ciągłe szkolenia personelu biur handlowych oraz ich nowoczesne informatyczne wsparcie umożliwia naszym Klientom dokonywanie niczym nieskrępowanych wyborów wariantu zamawianej stolarki.

Pomiary, doradztwo, produkcja, transport i montaż czyni ofertę Przedsiębiorstwa JOCZ komplementarną i zaspokajającą najbardziej wyszukane oczekiwania.

Postawiliśmy na nowoczesność, która oznacza dla nas również ochronę środowiska. Praca i zaangażowanie wszystkich pracowników Przedsiębiorstwa „JOCZ” w ekologię doprowadziły do wdrożenia systemu powtórnego wykorzystania odpadów produkcyjnych, przez co z dumą możemy twierdzić, iż nasze wyroby, jak i stosowane technologie są w pełni ekologiczne.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna aluminioweOgrody zimoweDrzwi zewnętrzneŻaluzje, rolety, markizyParapety wewnętrzne, zewnętrzneMontaż/serwis okien i drzwiSzyby i szkło

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 14:31:00
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024