Szukaj w Oknotest.pl
reklama
KMT Stal producent okien i drzwi balkonowych logo
KMT Stal


O firmie

Ponad 50 lat na rynku, doświadczenie w branży oraz pasja plasują grupę KMT w czołówce producentów stolarki otworowej w Polsce. Nasze stałe doskonalenie produktów, linii produkcyjnych, a także najwyższa jakość materiałów sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, a nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania klientów. Tworzymy optymalne rozwiązania, wyznaczamy trendy na rynku, a nasze wyroby zawsze produkowane są z największą starannością i dbałością o szczegóły.

W naszej ofercie znajduje się stolarka PCV i aluminiowa, produkowana na systemach renomowanych marek: Aluplast, Veka i Aluprof. Specjalizujemy się w produkcji zarówno klasycznych rozwiązań stolarki PCV i aluminiowej do budownictwa mieszkalnego, jak i do budownictwa użyteczności publicznej takiej jak biura, urzędy, szkoły, hotele i szpitale. Wiele naszych rozwiązań stolarki okiennej doskonale sprawdza się także w budownictwie deweloperskim.

Naszą stolarkę PCV wykonujemy w najnowocześniejszej technologii zgrzewu V-perfekt, zapewniającej absolutnie innowacyjny i niespotykany do tej pory wymiar estetyki.

Firma KMT w liczbach:

ponad 50 lat na rynku

2 fabryki: w Słupsku i w Kobylnicy k. Słupska

wieloletni laureat Budowlanej Marki Roku, Gazeli Biznesu i Diamentów Forbesa

Pasja

Naszą największą pasją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja stolarki PCV oraz aluminiowej. Kompleksowa obsługa klienta oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów sprawiają, że nasze produkty i usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Jakość

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów produkcyjnych, pochodzących od dostawców o ugruntowanej pozycji na rynku oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, nasze produkty wyróżniają się wysoką precyzją wykonania i wieloletnią niezawodnością, nawet w wymagających warunkach.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych wyrobów jest certyfikacja CE oraz wielokrotne nagradzanie naszej marki w konkursach i rankingach ogólnopolskich.

Wizja

Naszą wizją jest stworzenie harmonii pomiędzy najnowszymi technologiami a trendami w dziedzinie stylistyki produktów, przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności.
Dzięki nieustannej analizie wymagań rynku stolarki otworowej oraz ścisłej współpracy z klientami, przewidzieć możemy ich potrzeby.

Doświadczenie

Wiele lat pracy sztabu ekspertów, poświęconej konstruowaniu, produkcji i sprzedaży naszych wyrobów, pozwoliło zdobyć doświadczenie, dzięki któremu wyroby marki KMT mogą wyróżnić się na, wysoce nasyconym, rynku stolarki otworowej i zyskać aprobatę najbardziej wymagających klientów.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna aluminioweDrzwi zewnętrzneBramy garażoweMontaż/serwis okien i drzwiSzyby i szkło

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2023-02-28 11:49:19
Dane nieaktualne? Zaloguj się lub Załóż nowe konto i zaktualizuj je teraz!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.