Szukaj w Oknotest.pl
reklama
Plastimet producent okien i drzwi balkonowych logo
Plastimet


O firmie

Firma PLASTIMET na rynku stolarki budowlanej działa od 1991 roku. Przez okres ostatnich kilkunastu lat konsekwentnego inwestowania zarówno w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak i w rozwój kapitału ludzkiego, w polskich realiach rynkowych udało nam się stworzyć europejską firmę, która jest nie tylko producentem i eksporterem, ale także rzetelnym partnerem, wykonawcą i koordynatorem wszelkich prac związanych głównie ze stolarką PVC, elewacjami szklanymi, witrynami, przegrodami i drzwiami PPOŻ, stolarką i ślusarką aluminiową. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia przyznane dla PLASTIMET za dotychczasową działalność.

Stolarka PVC

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło uzyskać wzorowy proces produkcji. W oparciu o najnowocześniejsze urządzenia uznanych na świecie liderów, stworzono innowacyjny park maszynowy, dzięki któremu PLASTIMET jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu związanemu z produkcją okien i drzwi.

Ekstruzja profila

Za produkcję własnego autorskiego systemu profili okiennych PLASTIMET ELITE odpowiedzialne są w pełni zautomatyzowane linie ekstruzyjne, uruchomione w ramach nowo wybudowanego Centrum Produkcyjnego. Ich wysoką wydajność gwarantuje jedna z najnowocześniejszych w kraju, skomputeryzowana mieszalnia proszku PVC.

Szyby zespolone

Szyby zespolone produkowane są w oparciu o zaawansowany technologicznie projekt integracji linii produkcji okien i szyb, gdzie szyby powstają równocześnie z oknami. Proces ten jest możliwy dzięki dokładnemu stołowi do rozkroju wielkogabarytowych tafli szkła, gdzie zespalanie pakietów szybowych odbywa się na automatycznej prasie z robotem hermetyzującym.

Ślusarka aluminiowa i przeciwpożarowa

Ślusarka aluminiowa oraz przeciwpożarowa produkowana jest w oparciu o dedykowane dla firmy PLASTIMET maszyny i urządzenia skonfigurowane w innowacyjne linie technologiczne o odpowiednio dobranych i zoptymalizowanych parametrach technicznych i zintegrowane w jeden spójny system produkcji, kontroli jakości i zarządzania.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna aluminioweOkna dachoweBramy garażoweMontaż/serwis okien i drzwiSystemy profili okiennych

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 15:30:40
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.