Szukaj w Oknotest.pl
reklama
Słowińscy producent okien i drzwi balkonowych logo
Słowińscy


O firmie

Firma Słowińscy jest renomowanym Polskim producentem okien i drzwi z drewna i PCV. W oparciu o wysokowydajne urządzenia i nowoczesne technologie wytwarzamy produkty które łączą w sobie najwyższą jakość i doskonałe parametry eksploatacyjne. Jesteśmy dumni z produkowanych wyrobów i zrealizowanych zamówień, ponieważ spełniają one wymogi i oczekiwania klientów.

Konsekwencja i determinacja w działaniu oraz kolejne przemyślane inwestycje służące wzrostowi efektywności i jakości produkcji dały wymierne rezultaty. Około 70 % wytwarzanych wyrobów trafia na export. Sprzedajemy do Anglii, Holandii, Irlandii, Belgii i Niemiec. Odniesiony sukces rynkowy i wzrost sprzedaży potwierdzają iż droga rozwoju wybrana przez założyciela firmy była właściwa.

Dzisiaj firma Słowińscy jest rodzinnym przedsiębiorstwem należącym do synów jej założyciela. Dysonujemy nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni 5500 m2, zatrudniającym 105 wysoko kwalifikowanych pracowników. Konsekwencja w realizacji raz obranych celów oraz przemyślana polityka inwestycyjna dają wymierne rezultaty w postaci stałego wzrostu produkcji, co pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość.

Produkowane okna i drzwi sygnujemy własnym nazwiskiem dlatego nadrzędną zasadą działania firmy jest bezkompromisowa dbałość o jakość wyrobów i stuprocentowe zadowolenie klientów.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna drewnianeOkna aluminioweDrzwi zewnętrzne

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 15:46:42
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.