AdamS opinie o oknach i firmie

ocena gwiazdki 3.50 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię Gdzie kupić?
AdamS logo

ul. Leśna Droga 10A, 11-700 Mrągowo
Polska warmińsko-mazurskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena:
Użytkownik 12.01.2021 1 0 1 0

Serdecznie polecam firmę AdamS! Mamy okna Passiv-line Plus w czarnej okleinie, duże przeszklenia narożne i stałe i wszystko jest idealne. Mamy równiez kontrukcję fasadową z aluminium, która robi wrażenie i idealnie chroni przed zimnem. A wszystkie okna tarasowo przesuwne działają lekko mimo, że są dużych gabarytów. Oczywiście niezbędna jest fachowa ekipa montażowa bo bez nich nie byłby to szczelny montaż

Gość 08.12.2020 0 2 0 2

Znajomi mają okna firmy AdamS od kilku lat, dokładniej Aluplast AS 4000 Classic. Są zadowoleni, okna szczelne i ciepłe. Sam takie kupiłem i mam od kilku miesięcy, póki co też jestem zadowolony, nic się nie dzieje. Duży minus – dwa tygodnie obsuwy przy realizacji zamówienia, ale sprzedawca zadzwonił wcześniej z przeprosinami i uprzedził. Zobaczymy jak dalej będą się sprawdzać #winteriscoming ;)

Gość 12.11.2020 2 2 2 2

Fatalna jakość. KAŻDE okno wadliwe.

Oknotest.pl 13.11.2020 0 2 0 2

Odpowiedź do opinii: Fatalna jakość. KAŻDE okno wadliwe.

Prosimy o więcej szczegółów. Jakie wady wystąpiły w Pani/Pana oknach? Czy były widoczne od razu po montażu czy też uwidoczniły się po dłuższym czasie od daty montażu?

Oknotest.pl logo

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy AdamS lub opinię o firmie AdamS? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: