Fakro InnoView Soft

Okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Okna drewniano-aluminiowe FAKRO INNOVA SOFT wykonane są tylko z najwyższej jakości drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Zastosowanie trzech typów okładziny aluminiowej, trzech typów drewna, dwóch rodzajów zakończenia profilu drewnianego, oraz ogromny wybór z palety kolorystycznej, (odrębnie dla części zewnętrznej i wewnętrznej okna), pozwalają na stworzenie niezliczonej liczby kombinacji.

Pełna paleta RAL w matowym typie połysku, w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi strukturami kryjącymi (w tym warstwy drewnopodobne) pozwala na pełną swobodę w projektowaniu okna. 

Okładzina aluminiowa posiada bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, wykonana jest z surowca najwyższej jakości i jest bardzo łatwa w utrzymaniu, a drewniana rama zapewnia przytulny klimat wnętrza pomieszczenia.

Główna cechą i wyróżnikiem okien FAKRO INNOVA SOFT  jest kształt zewnętrznej okładziny aluminiowej. Miękka i delikatna linia profilu idealnie wpisuje się zarówno w klasyczną jak i bardziej nowoczesną architekturę.

Pod względem konstrukcyjnym profil SOFT dostępny jest w największej liczbie wariantów, spośród wszystkich oferowanych systemów. Cechuje go wysoka funkcjonalność i estetyka, a jego parametry użytkowe pozwalają na wszechstronne i uniwersalne zastosowanie.

Mechanizmy zastosowane w oknach INNOVIEW to najnowsze rozwiązania lidera rynku okuć firmy SIEGENIA. Najnowocześniejszy system okuć sprawia, że wszystkie okna INNOVIEW wykonane są w klasie bezpieczeństwa RC1.

Takie rozwiązanie gwarantuje podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien. Możliwe jest także wykonanie okien z większa ilością zabezpieczeń antywłamaniowych w klasie RC2. Okucia Siegenia samoczynnie dopasowują się do warunków zewnętrznych, gwarantując zawsze prawidłową pozycję ryglowania skrzydła.

  • Współczynnik przenikania ciepła Uw: do 0,68 W/(m2K)
  • Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw: do 45 dB
Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.fakro.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Fakro logo

ul. Węgierska 144a
33-300 Nowy Sącz
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Fakro

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Fakro w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Fakro

InnoView Modern

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

InnoView Pure

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

InnoView HST

drzwi unoszono-przesuwne HST drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00