Feneste Sp. z o.o. IDEAL 8000

Okna i drzwi balkonowe PCV

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

System okienny IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna. Wybierając system okienny IDEAL 8000 wybierasz produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania profili i zastosowane materiały nie są przedmiotem kompromisów. Przemyślana konstrukcja i geometria profili, w połączeniu z dostępnymi technologiami zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna i bezproblemową eksploatację. Tworzenie konstrukcji okiennych o niskiej przenikalności cieplnej, to już nie tylko moda i ciekawostka, to trwały i wyznaczony na długie lata kierunek rozwoju techniki okiennej. System Ideal 8000 wpisuje się znakomicie w drogę poszukiwania oszczędności energii cieplnej poprzez zwiększanie głębokości kształtowników i liczby wewnętrznych komór oraz wdrażanie nowych technologii szklenia skrzydeł okiennych.

Zastosowany w serii IDEAL 8000 system trzech uszczelek to nie tylko większa szczelność całej konstrukcji, ale też zdecydowanie dłuższa żywotność mechanizmów okuciowych, które w tzw. suchej komorze są odizolowane od warunków zewnętrznych. Zapewnia to lepszą pracę elementów okucia i bezawaryjne użytkowanie okien

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony feneste.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Feneste Sp. z o.o. logo

ul. Krakowska 71
32-048 Jerzmanowice
Polska dowolne

Zapytaj o ten produkt firmę Feneste Sp. z o.o.

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Feneste Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Feneste Sp. z o.o.

IDEAL 4000

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST 85mm

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

VekaSlide 82

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Softline 82 MD

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Perfectline Standard

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00