Framex HST S9000

Drzwi unoszono-przesuwne HST PCV

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Drzwi przesuwne to obowiązkowy element nowoczesnych mieszkań. Z jednej strony dodają wnętrzu elegancji a z drugiej strony dbają o dobre samopoczucie mieszkańców dzięki efektywnemu doświetleniu pomieszczeń. Nowy system HST oparty o platformę S 9000 spełnia wszystkie wymogi techniczne i wizualne jakie postawiono przed systemami przesuwnymi najnowszej generacji.

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

Wielkość modułu HST S9000 może osiągać szerokość nawet do 6 metrów przy wysokości do 2,5 metra. Specjalne mechanizmy okuciowe i wzmocnienia pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.framex.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Framex logo

ul. Szczecińska 2
73-108 Morzyczyn
Polska zachodniopomorskie

Zapytaj o ten produkt firmę Framex

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Framex w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Framex

blueIdeal

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

blueMaxx

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

blueMaxx IKD

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Ponzio SL 1700 TT

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Ponzio PE 78N

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00