Okna i drzwi balkonowe Gdańska Fabryka Okien

Ocena firmy: ocena gwiazdki 4.09 / 5.00
Pokaż tylko okna: PCV aluminiowe

Veka Softline 82 MD

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Veka Perfectline 70

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Salamander bluEvolution 82 MD

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Salamander bluEvolution 73

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Patio

drzwi odstawno-przesuwne PAS PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Veka Slide HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Gdańska Fabryka Okien Lokalizacja firmy - mapa

ul. Słupska 54
80-392 Gdańsk
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Aluron AS 75

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Aluron 80 US

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Aluron AS 178 HS

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Najnowsze opinie o firmie i oknach Gdańska Fabryka Okien

Zobacz wszystkie
Gość 21.09.2022 0 0 0 0

odradzam, osobiscie jesteśmy załamani montażem, jakościa usługi jak i reakcja serwisu na wymiane szyby. Mieliśmy wymieniane wszytskie okna w mieszkaniu. Na dzień montażu zabezpieczylismy wszytsko folia, dosłownie stworzylismy góre mebli w jednym miejscu zawinieta w folie tak by nic się nie ubrudziło, szafy, które sa zabudowane równnież były oklejone folia, firma oczekuje zabezpieczonych chyba jeszcze ścian i sufitu. Przyjechalo do nas trzech panów, z czego jeden musiał jechać na inne zlecenie, po przybyciu sam użył słów do kolegów: o ja pier... co wyscie tu zrobili?!. Sprzatanie trwało nastepne trzy dni, panowie uszkodzili mi wycyklinowany parkiet rok wczesniej ościeżnica okienna, na ścianach były jakże piękne brudne odbicia dłoni, drzwi do pokojów stwierdzili, że będa otwierać butami kopiac je - klamka jest zbyt przereklamowana ( drzwi mam koloru białego ), na jednych z nim znalazlam beton, beton znajdował sie równiez na sciance okafelkowanej nad wanna w lazience - nie, nie posiadamy w łazience okna, z 5 okien i 1 drzwi balkonowych tylko 2 okna otwierały sie i zostawaly w pozycji otwartej, pozostała czesc sie sama zamykala, plus zostala zamontowana jedna peknieta szyba, po jednym serwisie i po drugim serwisie okna zostaly w koncu wyregulowane :) na pierwszym serwisie pojawil sie szef ekipy, któremu było widać, że zależy no wiec nie powiedziałm ani jednego złego słowa na montaż, dziś tego żałuje, aaaa i na szybe czekam zamiast 4 tygodni juz 10 :) kasa wzieta to czym sie przejmowac prawda ?

Gość 21.08.2022 0 1 0 1

Zamówiłem okna w Gdańskiej Fabryce Okien.Od samego początku realizacji zamówienia ,opiekun handlowy Maciej K… dokonał profesjonalnego pomiaru okien,termin wykonania określił rzetelnie,który został dotrzymany.W konkretnym dniu montażowym przyjechała ekipa montażowa P.Z…,która wykonała montaż czysto,profesjonalnie bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony z sposobu montażu i wykończenia,polecam.

Gość 08.08.2022 0 0 0 0

Nie polecam i odradzam!!! Montaż początek ostatniego kwartału 2021, -później przepychanki co do serwisu- ostatecznie okna wymontowane i wstawione poprawnie w pierwszym kwartale 2022. Zbieranie wymiarów a później montaż to tragedia bo okazało się że okna są za duże stąd demontaż. Od początku brak wielu elementów takich jak ślizgi, zaślepki itd. Na tym etapie nie odbieranie telefonów ode mnie . Ciągle brak tych elementów i regulacji- okna stoją i nie można otworzyć. Jestem na skraju wytrzymałości i walki z tą firma. Myślę wybrać się do UOKIK i zgłosić tam ten problem. Cała inwestycja przesunięta o ten czas co spowodowało wzrost kosztów oracz przesuniecie wykonawców od tynków ,posadzek i i całej reszty. Co do pieniędzy nie są tani, wiec szukajcie ludzie gdzie indziej!! - będzie mniej problemów zapewne!! Mam nadzieję ,że w tej firmie jest jakiś dyrektor albo właściciel co czyta te komentarze-- człowieku idzie recesja i dobre imię przede wszystkim!- może czas kogoś zwolnić i doprowadzić do tego żeby ludzie byli zadowoleni!

Użytkownik 22.03.2022 0 2 0 2

Niestety nie moge polecic tej firmy, w trakcie transportu i montażu okna zostaly zmasakrowane, zdarta okleina rysy, czekam juz 3 tygodnie na informacje kiedy i jak zamierzają usunac usterki, nie moge rozpoczac tynkowania bo oscierznice nadaja sie do wymiany. Popełniłem błąd płacąc 100% przed montażem, teraz nie mam zadnych argumentow, nie popelnijcie nigdy tego błędu.

Gość 01.03.2022 3 1 3 1

Polecam z całego serca! Dokonaliśmy zakupu okien .Realizacja przebiegła tak jak tego oczekiwaliśmy. Począwszy od stałego kontaktu kończąc na profesjonalnym montażu. Efekt finalny- super! Jesteś bardzo zadowoleni, kolejne elementy wykończenia domu również będziemy realizować w Gdańskiej Fabryce okien.