Internorm HF 410

Okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe INTERNORM HF 410 dostępne są w liniach stylistycznych HOME PURE, HOME SOFT, AMBIENTE i STUDIO.

  • Studio – linia stylistyczna adresowana do inwestorów ceniących czystość formy. Redukcja stylizacji i minimalizm pozwalają skupić się na tym co najważniejsze, tworzeniu przestrzeni do samorealizacji. Minimalistyczne wzornictwo i estetyka pozwalają podkreślić indywidualny styl domu lub mieszkania.
  • Home pure – linia stylistyczna adresowana do inwestorów, których styl życia opiera się na dużym wyczuciu wysokiej jakości i dobrego designu. Proste linie i geometryczne kształty okien i drzwi podkreślą architekturę domu, a jasne pomieszczenia, pełne światła dadzą poczucie wolności.
  • Home soft – linia stylistyczna adresowana do inwestorów ceniących sobie nade wszystko komfort, harmonię, ciepło i przytulność pomieszczeń. Dzięki wielu różnym elementom aranżacji można stworzyć we wnętrzach nastrojową i przyjemną atmosferę.
  • Ambiente – lina stylistyczna adresowana do inwestorów którzy poprzez ekskluzywne, wysmakowane wnętrza pomieszczeń pragną podkreślić wyjątkowy charakter domu i wysoki standard życia. Połączenie ponadczasowej klasyki i elegancji dla miłośników secesyjnej architektury tradycyjnego, klasycznego stylu i eleganckich rezydencji.

Okna drewniano-aluminiowe INTERNORM HF 410, to połączenie techniki, wyczucia, innowacyjnych technologii, stabilności, różnorodności barw i pasji do detali. Profilowane albo zaokrąglone krawędzie ram ościeżnic i skrzydeł doskonale wpisują się w dowolną architekturę elewacji budynku oraz aranżację wnętrz. Rama ościeżnicy o głębokości 85 mm to kompozyt drewna, termoizolacyjnej pianki oraz aluminium, które chroni zewnętrzne płaszczyzny drewnianych konstrukcji okiennych przed wpływem czynników atmosferycznych. Szyby zespolone wklejane na całym obwodzie w ramy skrzydeł lub ościeżnic, (oszklenie i-Tec), zapewniają wyśmienitą stabilność konstrukcji i zwiększają poziom odporności na włamanie. 3 uszczelki instalowane bez przerw zabezpieczają wnętrza obiektów i pomieszczeń przed oddziaływaniem wody opadowej i niekontrolowaną infiltracją powietrza. Okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe INTERNORM HF 410 charakteryzują się następującym poziomem podstawowych właściwości użytkowych:

  • Izolacyjność cieplna Uw do 0,64 W/(m²K)
  • Dźwiękoszczelność 33 - 45 dB
  • Bezpieczeństwo do RC1N, RC2
  • Ryglowanie ukryte

Okna i drzwi balkonowe INTERNORM HF 410 produkowane są zgodnie z wymiarami oraz formą pożądaną i oczekiwaną przez użytkowników. Obok klasycznych okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych produkujemy również oszklenia stałe, okna stałoszklone, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe oraz wielkoformatowe przeszklenia fasadowe. Wykonujemy również najwyższej klasy drzwi unoszono-przesuwne HST z niskim progiem.

Drewno, podstawowy materiał konstrukcyjny okien i drzwi drewniano-aluminiowych INTERNORM podlega rygorystycznej ocenie jakościowej. W tartaku podczas wycinania drewna wybierane są tylko najlepsze i najpiękniejsze fragmenty pnia,  aby uzyskać jednolity obraz włókien i podkreślić wyjątkowy charakter drewna.  Oprócz klasycznych gatunków drewna, takich jak świerk i modrzew, nasza oferta obejmuje również dąb, jesion i orzech, dzięki czemu okna można doskonale dobrać do wyposażenia wnętrza, podłóg i drzwi. Równomierna struktura włókien, a co za tym idzie, równomierna powierzchnia drewna doskonale podkreślają wizualne walory okna.  Przez wieki okna były w całości produkowane z drewna. Wiele z nich, to wręcz unikalne dzieła sztuki rzemieślniczej idealnie dostosowane do miejsca montażu oraz pełnionej funkcji. Drewniano-aluminiowe okna firmy INTERNORM produkowane są w dużej mierze w sposób zmechanizowany, nie mniej nigdy nie zapominamy o tradycji doskonałego rzemiosła, które do okna dodaje indywidualny styl. Styl INTERNORM.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.internorm.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Internorm logo

ul. Wołoska 9A
02-583 Warszawa
Polska mazowieckie

Zapytaj o ten produkt firmę Internorm

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Internorm w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Internorm

KF 310

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

KF 320

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

KF 410

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

KF 520

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

KV 350

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

KV 440

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HF 310

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HV 450

okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00