Krispol FEN 86 A

Okna i drzwi balkonowe aluminiowe

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe FEN 86 A są odporne na wilgoć, zmiany temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość konstrukcyjna aluminium pozwala realizować nawet najśmielsze wizje i marzenia architektoniczne.

Stworzenie wielkoformatowych oszkleń stałych albo okien stałoszklonych, to żaden problem. Dzięki wyjątkowej, minimalistycznej estetyce, aluminiowe okna i drzwi balkonowe FEN 86 A dodają bryle budynku lekkości i elegancji. Aluminiowe okna i drzwi balkonowe FEN 86 A,  jako jedne z nielicznych na polskim rynku mogą być okleinowane i to w wersji bikolor!

Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii okna i drzwi balkonowe z aluminium oraz PVC-U zachowują spójność kolorystyczną, co ułatwia dopasowanie do koloru bram, drzwi, żaluzji fasadowych i rolet. Zaleta godna uwagi dla inwestorów kupujących komplet stolarki w jednym designie.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony krispol.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Krispol logo

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe / Września
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Krispol

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Krispol w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Krispol

FEN 76 5S / 5R

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

FEN 82

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

FEN 92

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

FEN PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

FEN HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00