Krispol FEN 76 5S / 5R

Okna i drzwi balkonowe PCV

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Okna i drzwi balkonowe FEN 76 5S / 5R, to najcieplejsze okna w swojej klasie. Pięciokomorowe kształtowniki pozwalają osiągnąć bardzo niski współczynnika przenikania ciepła, a konstrukcje z powodzeniem znajdują zastosowanie w domach energooszczędnych.

Dla okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm ustalono wartość współczynnika przenikania ciepła na poziomie Uw od 0,83 W/(m2*K).

Okna i drzwi balkonowe FEN 76 5S / 5R dostępne są w wersji klasycznej, prostej w formie FEN 76 5S oraz w wersji ze skrzydłem o zaokrąglonym FEN 76 5R.

Gdy to konieczne lub oczekiwane okna i drzwi balkonowe FEN 76 5S / 5R można zamówić w opcji o zwiększonej odporności na włamanie w klasach RC1, RC2, RC2N. To jedne z nielicznych okien na polskim rynku certyfikowane w klasach RC. Najlepszy stosunek jakości do ceny.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony krispol.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Krispol logo

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe / Września
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Krispol

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Krispol w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Krispol

FEN 82

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

FEN 92

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

FEN PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

FEN HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

FEN 86 A

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00