MS więcej niż OKNA NIV 68 FA

Okna i drzwi balkonowe drewniane

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Drewniane okna i drzwi balkonowe NIV 68 FA wytwarzane są w oparciu o kształtowniki o głębokości 68mm, dostosowane do europejskich standardów budownictwa. Konstrukcje charakteryzują się miękkimi zaokrąglonymi liniami ram ościeżnic i skrzydeł oraz opływowym kształtem. Cechą szczególną jest „fajkowa” listwa przyszybowa, która delikatnie zachodzi na profil skrzydła. Klejona z trzech warstw drewna o grubości 24 mm kantówka drewniana, posiada zwiększoną sztywność oraz odporność na wypaczanie się pod wpływem wilgoci i temperatury. Łączenia ramiaków zabezpieczono specjalnym środkiem uszczelniającym, który zapobiega chłonięciu wilgoci, zwłaszcza przez czołowe powierzchnie. Dodatkowym elementem wyposażenia drewnianych okien i drzwi balkonowych NIV 68 FA wydłużającym trwałość eksploatacyjną są okapniki marki GUTMANN precyzyjnie dopasowane do konstrukcji zapewniają przez wiele lat niezawodną ochronę drewna oraz bezpieczne odprowadzanie wód powierzchniowych.

Najwyższy poziom szczelności okien i drzwi balkonowych NIV 68 FA na przenikanie powietrza i oddziaływanie wody opadowej zapewniają uszczelki firmy DEVENTER wykonane są z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru TPE, charakteryzującego się doskonałymi właściwościami mechanicznymi. Codzienny komfort obsługi gwarantują najwyższej klasy okucia firmy SIEGENIA, które wyróżniają się efektownym wzornictwem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Zaletą systemów okuć instalowanych w oknach i drzwiach NIV 68 FA jest modułowa konstrukcja i wysoka wewnętrzna kompatybilność elementów systemu. 

Podstawowy typ oszklenia okien NIV 68 FA stanowi szyba termo o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0 W/(m2 * K) oraz ważonym wskaźnikiem izolacyjności akustycznej Rw ≥ 33dB, gwarantującym dobrą ochronę przed hałasem. Standardowo stosowana jest stalowa ocynkowana ramka dystansowa podnosząca izolacyjność cieplną w obrębie strefy brzegowej szyby zespolonej.

Ochronę drewnianych powierzchni okien i drzwi balkonowych NIV 68 FA zapewnia proces starannej impregnacji i trzykrotnego nakładania ekologicznej powłoki lakierniczej, przy wykorzystaniu kompletnego systemu zabezpieczeń marki TEKONOS. Powłoki wnikają głęboko w pory drewna, tworząc osłonę, która opiera się pękaniu w wyniku działania czynników zewnętrznych lub naturalnego pęcznienia i kurczenia się drewna. Po wyschnięciu stanowią one twardą, lecz jednocześnie elastyczną warstwę wykończeniową, która pozwala drewnu „oddychać”, co istotnie wydłuża trwałość konstrukcji pozwalając na długotrwałe zachowanie najwyższej jakości okien i drzwi. Transparentne powłoki TEKNOS po wyschnięciu, tworzą czystą warstwę zabezpieczającą pozbawioną zmętnień.

Charakterystyka techniczna systemu oraz drewnianych okien i drzwi balkonowych NIV 68 FA:

 • drewno: meranti, sosna
 • rama: 80*68mm
 • skrzydło: 80*68mm
 • zaokrąglone krawędzie skrzydła R=6
 • fajkowa listwa przyszybowa
 • białe lub brązowe uszczelki DEVENTER o wysokich parametrach izolacyjnych
 • impregnaty i podkłady firmy TEKNOS/Gori
 • szyba termo o przenikalności U=1,0 W/m2K (pakiet dwuszybowy)
 • okapnik firmy Gutmann
 • okucia: Siegenia, zaczep antywyważeniowy w każdym skrzydle
 • mikrowentylacja (rozszczelnienie)
 • ciepła Ramka MS
Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony ms.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
MS więcej niż OKNA logo

ul. Portowa 16
76-200 Słupsk
Polska pomorskie

Zapytaj o ten produkt firmę MS więcej niż OKNA

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz MS więcej niż OKNA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty MS więcej niż OKNA

Alu Look

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Evolution [82]

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

MSline

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

MSline+

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Wood Look

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

MS SliM

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Patio HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

NIV 80 FA

okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

NIV 92 FA

okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00