Oknoplast HST Premium

Drzwi unoszono-przesuwne HST PCV

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.com.pl

Rozwiązania techniczne firmy Oknoplast obejmujące tarasowe drzwi przesuwne są doceniane przez architektów i można je znaleźć w wielu projektach domów. Oferujemy nabywcom kilka rodzajów drzwi tarasowych, m.in. drzwi podnoszono-przesuwne HST. Specjalna konstrukcja drzwi tarasowych pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń o maksymalnej powierzchni prawie 14 m2. Otwierane skrzydło może mieć do 3 m szerokości, a drzwi mimo dużego rozmiaru i pokaźnej wagi zawsze otwierają się z łatwością oraz specyficzną gracją i lekkością przynależną grupie wyrobów o wybitnych walorach użytkowych.

Drzwi tarasowe Oknoplast HST Premium, to kwintesencja nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa. Zostały stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodnie z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni. Posiadamy możliwości wykonania konstrukcji o szerokości do 6,5 m i wysokości nawet 2,8 m, w co najmniej w kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Niezależnie od wybranego schematu otwierania i dodatkowych funkcji specjalistyczne okucia gwarantują, że skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji. Komfort obsługi i sterowania zapewnia sprężyna naciągowa klamki albo zastosowanie okucia napędzanego silnikiem. Elementami wyposażenia mogą być okucia z funkcją mikrowentylacji, amortyzator klamki oraz nakładka Comfort do progu, eliminująca barierę progu i ułatwiająca komunikację pomiędzy wnętrzem pomieszczenia, a strefą zewnętrzną budynku. Całości dopełniają wózki tandemowe stosowane do skrzydeł o wadze przekraczającej 300 kg. Pożądaną statykę konstrukcji uzyskuje się dzięki zastosowaniu stalowych wzmocnień o grubości 3mm.

Drzwi tarasowe Oknoplast HST, to także wysokie walory użytkowe w zakresie termoizolacji, gwarantujące niskie straty energii cieplnej, a tym samym obniżone koszty ogrzewania budynku. Pożądany poziom izolacyjności cieplnej uzyskuje się w wyniku zastosowania pięciokomorowego kształtownika ramy ościeżnicy o głębokości zabudowy 197mm oraz czterokomorowego profilu skrzydła o głębokości zabudowy 85 mm. W newralgicznej części progowej, w zależności od potrzeb lub wymagań stosuje się ciepły próg Termostep 68 mm bądź opcjonalnie próg flatstep 24mm z przekładką ter­mi­czną. W konstrukcjach przewidziano możliwość zastosowania pakietów szyb zespolonych lub wypełnień panelowych o grubości do 51 mm, co pozwala na wykonywanie dużych przeszkleń z energooszczędnymi pakietami wielokomorowymi. Z pakietem oszklenia Ug = 0,5 W/(m2*K) z ciepłą ramką Warmatec uzyskujemy współczynnik przenikania ciepła Uw dla drzwi tarasowych Oknoplast HST Premium na poziomie 0,92 W/(m2*K).

Mając na uwadze oczekiwania nabywców związane z zabezpieczeniem obiektów przez włamaniem, drzwi tarasowe Oknoplast HST mogą być wyposażone w okucie o podwyższonej odporności na włamanie w klasie RC2 zgodnie z normą PN EN 1627,klamkę z półwkładkąalbo opcjonalnie obustronną klamkę z wkładką.

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Oknoplast logo

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast

Aluhaus 75

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus 90

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Slide

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Fold

drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Pixel

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 3.00 / 5.00

Koncept

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prolux

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prismatic

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium Passive

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Slide

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK i PSK-Z

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK Atrium

drzwi odstawno-przesuwne PAS PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00