Oknoplast Koncept

Okna i drzwi balkonowe PCV

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.com.pl

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Koncept, to produkt cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Proste w formie, szczególnie polecane klientom, którzy cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Koncepcję konstrukcji oparto o system pięciokomorowych kształtowników klasy A ze ścianką o grubości 3mm i głębokości zabudowy 70mm
Liczba komór i grubość ścianki profilu to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem.

Podstawowe oszklenie stanowi jednokomorowa szyba zespolona o wartości współczynnika przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2*K). Ten pakiet szybowy o doskonałych parametrach izolacyjnych gwarantuje niskie straty energii cieplnej, a tym samym niższe koszty ogrzewania budynku. W każdym przypadku, gdy to oczekiwane lub wymagane istnieje możliwość wyposażenia okien w pakiety dwukomorowe o współczynniku Ug=0,7 W/(m2*K). Okna Oknoplast Koncept charakteryzują się wartością współczynnika przenikania ciepła Uw na poziomie Ug= 1,3 W/(m2*K). Im niższa wartość współczynnika przenikalności cieplnej okna Uw, tym mniejsze straty energii i niższe koszty ogrzewania.

Komfort obsługi okien i drzwi balkonowych Oknoplast Koncept zapewniają okucia obwiedniowe Winkhaus ProLight. Kwatera bierna okna ze słupkiem ruchomym wyposażona w zasuwnice z chowaną dźwignią sterującą nadaje oknu bardzo elegancki wygląd po otwarciu, jednocześnie dźwignia pozwala na łatwiejszą obsługę skrzydła oraz daje większe bezpieczeństwo przed niekontrolowanym jego zamknięciem. Dodatkowo stosowana jest wielostopniowa regulacja uchyłu sterowana klamką oraz unikatowe opatentowane rozwiązanie „SAFE LOCATION”.  Zaczepy antywyważeniowe stanowiące element okuć obwiedniowych mocowane są do stalowego zbrojenia, co znacząco utrudnia dostanie się do wnętrza pomieszczenia osobom nieuprawnionym. Rozwiązania tego typu stanowią dodatkową barierę ochronną przed włamaniem. Blokada obrotu klamki zintegrowana jest z podnośnikiem skrzydła, który ułatwia zamykanie skrzydła i utrzymuje je we właściwym położeniu względem ramy, a jednocześnie zapobiega niekontrolowanemu uruchomieniu dwóch funkcji skrzydła jednocześnie. Całość rozwiązań zapewnia lekką i precyzyjną pracę okucia podczas codziennego użytkowania.

Kształtowniki ram skrzydeł i ościeżnic wyposażone są w zbrojenia o grubości do 1,75mm wykonane z wielokrotnie giętej stali ocynkowanej. Grubość, kształt i geometria wzmocnień stalowych zapewniają sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien Koncept przez wiele lat. To również dodatkowe zabezpieczenie okna.

Niepowtarzalny design i prosta forma okna Koncept wybierana jest przez klientów ceniących klasykę i harmonię. Elementem istotnie wpływającym na estetykę w oknach kolorowych jest technologia zgrzewania naroży „na nitkę”. Ta unikalna technologia zgrzewania narożników ram i skrzydeł w połączeniu z zaawansowaną technologią oklejania kształtowników z PVC-U pozwala na uzyskanie efektu prawie niewidocznego łączenia. Brak widocznych rowków, malowania i uzupełniania ubytków powstałych podczas łączenia profili to standard w przypadku kolorowych okien Oknoplast Koncept. Nie można pominąć roli, jaką w oknie pełni uszczelka wypełniająca dolny rowek. Uszczelka dowrębowa wpływa na estetykę okna, ale przede wszystkim na komfort użytkowania, znacząco ułatwiając utrzymanie czystości dolnego rowka okuciowego, który jest trudno dostępny i najbardziej narażony na zabrudzenia. Całości dopełnia możliwości zastosowania nakładek aluminiowych na zewnętrzną część profili ram, skrzydeł i słupków oraz nowoczesna klamka dESIGN + zaprojektowana we współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA wyłącznie pod marką Oknoplast. Wytrzymała i wygodna w użytkowaniu, a kształt uchwytu nadaje jej nowoczesny, minimalistyczny charakter. Klamka jest  dostępna w uniwersalnych odcieniach i harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. W oknach o podwyższonej odporności na włamanie, dostępna również w wersji z kluczem.

Produkty objęte są 7-letnią gwarancją potwierdzającą zarówno ich jakość jak i profesjonalizm firmy. Gwarancja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami takimi jak odpłatne przeglądy.

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Oknoplast logo

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast

Aluhaus 75

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus 90

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Slide

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Fold

drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Pixel

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 3.00 / 5.00

Prolux

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prismatic

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium Passive

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST Premium

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Slide

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK i PSK-Z

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

PSK Atrium

drzwi odstawno-przesuwne PAS PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00