ANKAR Łowicz

Sprzedaż i montaż okien Oknoplast

al. H. Sienkiewicza 34
99-400 Łowicz
mazowieckie Polska

Łowicz - gdzie kupić okna i drzwi balkonowe Oknoplast? Okna i drzwi balkonowe tego producenta możesz kupić w firmie ANKAR, będącej partnerem handlowym firmy Oknoplast. Firma ANKAR zajmuje się również montażem okien i drzwi balkonowych.

Napisz do firmy ANKAR

Zapytaj o okna Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji. Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz ANKAR i/lub Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Najnowsze opinie o firmie Oknoplast oraz jej oknach

Zobacz wszystkie
Gość 28.02.2021 0 0 0 0

20 tysięcy złotych wydane na okna i dowiedzialem sie ze szyby z oknoplastu samoistnie pękają i to normalne po nie całych 2 latach pękła wewnętrzna szyba w sezonie grzewczym ogrzewanie podłogowe reklamacja nie uwzględnia nie polecam Problem nie jest wyjątkiem wystarczy dobrze poszukać w internecie opinii Zgodnie z warunkami udzielonej gwarancji przez P.P OKNOPLAST _Kraków , pęknięcia szyb powstałe podczas użytkowania okien nie podlegają gwarancji i bezpłatnej wymianie na nowe( pkt. VII ppkt.2) Pakiety szybowe poddane są naturalnym naprężeniom spowodowanym np. różnicą temperatury wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, nierównomiernym nasłonecznieniem, działaniem strumienia ciepła od urządzeń zlokalizowanych w pobliżu szyby itp., co nie rzadko prowadzi do pęknięcia jednej tafli szyby. Tego typu sytuacje nie wynikają z wady wyrobu, lecz są konsekwencją właściwości szkła oraz czynników zewnętrznych oddziałujących na okno, za które producent nie ponosi odpowiedzialności.

Odpowiedzi: 0
Gość 22.02.2021 0 1 0 1

Ciepłe, szczelne okna na lata. Takie są moje okna winergetic premium. Nie mogę się do niczego przyczepić, obsługa u sprzedawcy klasa, montaż sprawnie, na okna co prawda trochę poczekaliśmy, ale byliśmy o tym powiadomieni więc ok.

Odpowiedzi: 0
Gość 15.02.2021 0 1 0 1

Okna prismatic montowane u nas w wakacje. Świetna jakość, szczelne i ciepłe. Do tego ich nowoczesny wygląd (odcień sheffield oak). Nie się do czego przyczepić. Zamawiane w jednym z salonów w Warszawie.

Odpowiedzi: 0
Gość 09.02.2021 0 7 0 7

Z Oknoplastem mam bardzo rodzinne doświadczenia. Moi rodzice mają od lat u siebie okna model Koncept, z których są zadowoleni, a ja i siostra jak się budowałyśmy też zdecydowałyśmy się na okna tego producenta, tylko już nowsze modele. U niej Prolux - mieszkanie w kamienicy, a u mnie Pixele + HST na taras. Gdybym miała komuś poradzić to na prawdę bym poleciła. Trafiliśmy również na super obsługę w salonie Kubus w Katowicach. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Odpowiedzi: 0
Użytkownik 08.02.2021 5 2 5 2

Odradzam. Okna mam od roku, wymieniane w 60 letnim bloku. Po pierwsze jeden parapet z dużą niedoróbką produkcyjną-powiedziano mi, że do naprawy trzeba wyrwać parapet albo będzie cały pokój w błocie po szlifowaniu. Ramy podrapane w kilku miejscach, po reklamacji wypolerowano. Uszczelki uszkodzone- wymieniono. Ale od początku wieje. Po 3 reklamacjach, 3 regulacjach i zrywaniu zewnętrznych parapetów, żeby uzupełnić piankę przyznano, że brakuje uszczelki i jakichś okuć. Niby uzupełniono czego brakowało, nie wieje od skrzydła, za to nadal wieje spomiędzy ramy i parapetu, a nawet spod parapetu! Do tego stopnia, że przy -8st. na dworze, parapet ma -2st i jest na nim lód! Pewnie to akurat wina montażu, ale montaż kupiony razem z oknami, więc winię za to dealera Oknoplast.

Odpowiedzi: 0