OKNOVIST Otwock

Sprzedaż i montaż okien Oknoplast

ul. Kołłątaja 2a
05-400 Otwock
mazowieckie Polska

Otwock - gdzie kupić okna i drzwi balkonowe Oknoplast? Okna i drzwi balkonowe tego producenta możesz kupić w firmie OKNOVIST, będącej partnerem handlowym firmy Oknoplast. Firma OKNOVIST zajmuje się również montażem okien i drzwi balkonowych.

Napisz do firmy OKNOVIST

Zapytaj o okna Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji. Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz OKNOVIST i/lub Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Najnowsze opinie o firmie Oknoplast oraz jej oknach

Zobacz wszystkie
Gość 02.03.2021 0 0 0 0

Mamy okna 3 szybowe z termoramką od 10 lat. Wydaliśmy na nie około 50 tys zł . Aktualnie okazuje się iż w oknach przy szybach parcieją uszczelki. Wczytując się na forach okazuje się iż jakiś czas temu była akcja serwisowa wymiany tych uszczelek. Niestety z nami nikt się nie kontaktował ( chociaż nie przenieśliśmy domu w inne miejsce :) ) . Odezwaliśmy się do firmy oknoplast gdyż uważam że wydając tyle pieniędzy na okna powinni poczuć się do odpowiedzialności i naprawić wadliwe uszczelki. Niestety dostałam odpowiedz od firmy oknoplast że oni akcji wymiany niby nie mieli :). A skoro jest już po gwarancji okien mogą wyjść na przeciw i zorganizować wymianę tych uszczelek ponieważ nie rekomendują aby wymieniać je samemu. Koszt tego to prawie 5 tyś zł. jestem bardzo zawiedziona. Czytając informację na ich stronach że kupując ich okna jest się pewnym że nie trzeba będzie przejmować się naprawami wymianami bo kupuje się świetną jakość aż ręce opadają. Po rozmowach z sąsiadami którzy tak samo posiadają ich okna od około 10 lat okazuje się że mają dokładnie ten sam problem. Teraz żałuję decyzji zakupu tych okien. Mogliśmy kupić okna za 15 tys i przynajmniej po 10 latach zmienić na nowe i nie przejmować się tym tak

Odpowiedzi: 0
Gość 01.03.2021 0 0 0 0

Kompletna porażka. 50tys zł. za okna. 16szt Prismatic + HST Premium - kolor Jet Black. Zamontowane 22.12.2020, 3 uszkodzone ramy - 2 roztargane okleiny, jedno przetarcie na okleinie, jedno skrzydło, dwa zbite pakiety szybowe. obite HST. Reklamacja zgłoszona w tym samym dniu - punkt partnerski złożył ją u producenta 29.12.2020 - zaraz po świętach. Serwisant pofatygował się na oględziny 09.02.2021 - 41 dni od zgłoszenia reklamacji. Dziś jest 1 Marca 2021 minęło 61 dni od zgłoszenia reklamacji a ja nadal nie mam okien. Nadal nie mam absolutnie żadnej informacji odnośnie podjętych działań. Kontakt telefoniczny z serwisem mocno utrudniony. Jeden serwisant uważa, że tego koloru nie da się retuszować, drugi mówi, że retusze robią dopiero kwiecień - maj, kiedy zrobi się ciepło... Jakie retusze? 3 okna leżą nie zamontowane do wymiany uszkodzonych oklein na ramach - tak zostało ustalone z partnerem sprzedającym okna. Handlowiec zrzuca winę za całą sytuację na producenta i zachowuje się, jakby nie miał o niczym pojęcia. Pomijam fakt, że cała sytuacja go nie interesuje, bo on już sprzedał. Zero jakiejkolwiek chęci pomocy i zaangażowania. Na każdy telefon ta sama odpowiedź. Gdybym wcześniej wiedział, jak bardzo problematyczny jest Oknoplast i cała ta ich sieć handlowa, jak opieszały w działaniu jest serwis, to nigdy bym tego nie kupił, pomimo, że nieuszkodzone okna wyglądają naprawdę solidnie i elegancko.

Odpowiedzi: 0
Gość 28.02.2021 0 0 0 0

20 tysięcy złotych wydane na okna i dowiedzialem sie ze szyby z oknoplastu samoistnie pękają i to normalne po nie całych 2 latach pękła wewnętrzna szyba w sezonie grzewczym ogrzewanie podłogowe reklamacja nie uwzględnia nie polecam Problem nie jest wyjątkiem wystarczy dobrze poszukać w internecie opinii Zgodnie z warunkami udzielonej gwarancji przez P.P OKNOPLAST _Kraków , pęknięcia szyb powstałe podczas użytkowania okien nie podlegają gwarancji i bezpłatnej wymianie na nowe( pkt. VII ppkt.2) Pakiety szybowe poddane są naturalnym naprężeniom spowodowanym np. różnicą temperatury wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, nierównomiernym nasłonecznieniem, działaniem strumienia ciepła od urządzeń zlokalizowanych w pobliżu szyby itp., co nie rzadko prowadzi do pęknięcia jednej tafli szyby. Tego typu sytuacje nie wynikają z wady wyrobu, lecz są konsekwencją właściwości szkła oraz czynników zewnętrznych oddziałujących na okno, za które producent nie ponosi odpowiedzialności.

Odpowiedzi: 0
Gość 22.02.2021 1 1 1 1

Ciepłe, szczelne okna na lata. Takie są moje okna winergetic premium. Nie mogę się do niczego przyczepić, obsługa u sprzedawcy klasa, montaż sprawnie, na okna co prawda trochę poczekaliśmy, ale byliśmy o tym powiadomieni więc ok.

Odpowiedzi: 0
Gość 15.02.2021 1 1 1 1

Okna prismatic montowane u nas w wakacje. Świetna jakość, szczelne i ciepłe. Do tego ich nowoczesny wygląd (odcień sheffield oak). Nie się do czego przyczepić. Zamawiane w jednym z salonów w Warszawie.

Odpowiedzi: 0