Oknoplast opinie o oknach i firmie

ocena gwiazdki 3.91 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię Gdzie kupić?
Oknoplast logo

Ochmanów 117, 32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena:
Gość 05.01.2021 0 3 0 3

Infolinia nie odbiera telefonu, próba zgłoszenia reklamacji do serwisu kończy się po raz 3 fiaskiem. Problem dotyczy modelu Pixel, które pomimo dwukrotnej regulacji nadal się rozszczelniają. Wygląda na to, że bez pomocy rzecznika konsumenta sprawa się nie skończy.

Gość 25.12.2020 2 4 2 4

Kolejna firma bezczelnie oszukująca swoich klientów. Na swojej stronie mają podaną skalę dopuszczalnych uszkodzeń powierzchni każdego elementu. Wygląda to świetnie i bardzo profesjonalnie. Niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Przykładowo - według ich normy może być jedna drobna rysa o długości kilku milimetrów na metr długości danego elementu. Ha ha ha, tylko że kiedy w 1m jest ich 40 to według Oknoplastu też jest prima sort !!!! Macie pojęcie ? Niemal na całej długości jednego boku ramy okna HST jest ponad 50 rys w poprzek słoi i nie ma sprawy!!!! Połowę zeszlifowali i wypolerowali (a profil jest satynowy) i załatwione. Kpina. Zasłaniają się normą, że skoro czegoś nie widać z 2m to tego nie ma. Tylko że pracownicy kontroli jakości i serwisu nie mają badań okulistycznych.... To samo z klamkami. Poobijane, porysowane, fabryczne wady powierzchni, już ponad pół roku wymieniają. Zdecydowanie odradzam. Żałuję że dałem się nabrać na ich promocje . Trzeba było dołożyć te kilka tysięcy i kupić okna do nowego domu w lepszej firmie, lub kupić o kilka tysięcy tańsze w firmie która nie udaje pierwszej ligi.

Gość 08.12.2020 3 4 3 4

Denerwuje mnie to gadanie o ładnych oknach na wszystkich forach w necie. Wygląd to jedno, ale uważam że lepiej mieć szczelne okna niż przepłacać za rachunki i patrzeć na ładne ramki wokół szyby. Jak robiłem remont to chłopaki z budowy polecili Oknoplast, bo okna trwałe, stabilne i szczelne (a to znaczy, że rachunki nie zabiją nas jak podatki!). Przy montażu pilnowałem, co by fachowcy na piankę ich nie montowali, ale porządna ekipa mi się trafiła. Według mnie Oknoplast jest najlepszy i innych okien nikomu nie polecę. A jak ktoś się uparł na ładne okienka i DIZAJN to w ofercie mają sporo kolorowych oklein i też dobrze wyglądają. ;)

Gość 14.11.2020 5 3 5 3

Wiosną remontowałam mieszkanie po rodzicach. Do wymiany poszły też stare plastikowe okna. W pokojach dzieci były takie z dwoma szybami, jedną większą drugą trochę mniejszą. Pokoje są nawet dość duże, ale były jakieś szare, ciemne. Nie znam się na oknach więc szukałam w necie czegoś co dałoby więcej światła i tak trafiłam na okna Prolux z Oknoplastu. Zamówienie i cała reszta poszła nawet sprawnie, ale zaczynam mieć wątpliwości. Latem jakoś nie zwróciłam na to uwagi, ale teraz widzę, że tego światła co to miało go być więcej w pokojach, to jakoś go nie ma, a co gorsze jak na polu wieje, to jakby od okien też wieje, szczególnie na dole, na środku. Ktoś wie o co tu chodzi?

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Oknoplast lub opinię o firmie Oknoplast? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: