Oknoplast Pixel

Okna i drzwi balkonowe PCV

ocena gwiazdki 3.00 / 5.00
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.com.pl

Oknoplast Pixel, to autorski projekt okien i drzwi balkonowych bazujący na wykorzystaniu sześciokomorowych profil klasy A ze ścianką o grubości 3mm i głębokości zabudowy 70mm. Liczba komór i grubość ścianek zewnętrznych profilu to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem. Dzięki niższemu wymiarowi złożeń ościeżnic i skrzydeł do pomieszczenia wpada więcej światła, co również przekłada się na mniejsze koszty ogrzewania. Smuklejszy, bardziej elegancki profil, z jedynym w Polsce, węższym o 33%, ruchomym słupkiem z syme­trycznie umieszczoną klamką, posiada nowoczesny kształt bez żadnych zaokrągleń oraz zapewnia do 22% więcej światła w pomieszczeniu. To wartość uśredniona zysku światła szyby w oknie PIXEL wyposażonym w słupek ruchomy z klamką centralną w stosunku do standardowych rozwiązań okien ze słupkiem ruchomym. Okna Pixel, to doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii.

Standardowe oszklenie konstrukcji stanowi jednokomorowy pakiet szybowy charakteryzujący się wartością współczynnika przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2*K), co gwarantuje niskie straty energii cieplnej, a tym samym niższe koszty ogrzewania budynku. W każdej chwili na życzenie nabywcy istnieje możliwość zastosowania w oknach i drzwiach balkonowych Oknoplast Pixel szyb dwukomorowych o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2*K) . Dzięki takiemu rozwiązaniu, konstrukcje można zaliczyć do segmentu okien energooszczędnych, w których współczynnik przenikania ciepła Uw kształtuje się na poziomie 0,8 W/(m2*K).

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Pixel wyposażone są w okucia obwiedniowe marki Winkhaus w tym także ukryte zawiasy Winkhaus Prolight Select. Tego typu rozwiązanie pozwala na łatwiejszą obsługę skrzydła oraz zabezpiecza przed jego niekontrolowanym zamknięciem. Oryginalne, opatentowane rozwiązanie „SAFE LOCATION”, to system specjalnie zaprojektowanych elementów okucia odpowiadający za prawidłową pozycję skrzydła w oknie, a dodatkowa wielostopniowa regulacja uchyłu sterowana klamką umożliwia jeszcze bardzie komfortowe użytkowanie okna. Zaczepy antywaważeniowe stanowiące element okuć mocowane są do stalowego zbrojenia o przekroju zamkniętym, co znacznie utrudnia dostanie się do wnętrza pomieszczenia w przypadku prób nieuprawnionego dostępu, rozwiązanie stanowi dodatkową barierę ochronną zabezpieczającą przed włamaniem. Autorskie zbrojenie skrzydła o grubości do 1,75mm wykonane z wielokrotnie giętej stali ocynkowanej pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Grubość, kształt i geometria wzmocnień zapewniają sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien przez wiele lat. Montaż zbrojenia stalowego w skrzydle PIXEL jest chroniony zgłoszeniem patentowym.

W procesie produkcji okien i drzwi Oknoplast Pixel korzystamy z technologii okleinowania ColorFull. ColorFull, to jednolity kolor i struktura na całym oknie - również po jego otwarciu. Rozwiązanie dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można je zastosować w każdym wnętrzu. Ważnym elementem designu konstrukcji są uszczelki w narożach listwy przyszybowej wykończone pod kątem 45 stopni oraz dopasowane do kształtu profilu proste listwy przyszybowe.

Produkty objęte sa 7-letnią gwarancją potwierdzającą zarówno ich jakość jak i profesjonalizm firmy. Gwarancja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami takimi jak odpłatne przeglądy.

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Oknoplast logo

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast

Aluhaus 75

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus 90

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Slide

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Fold

drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Koncept

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prolux

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prismatic

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium Passive

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST Premium

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Slide

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK i PSK-Z

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

PSK Atrium

drzwi odstawno-przesuwne PAS PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00