Oknoplast Winergetic Premium Passive

Okna i drzwi balkonowe PCV

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.oknoplast.com.pl

Oknoplast Winergetic Premium Passive, to system okien i drzwi balkonowych z PVC-U, w którym po raz pierwszy zastosowano aerożel, materiał o najlepszych właściwościach termicznych na świecie, charakteryzujący się najniższym dla ciał stałych współczynnikiem przewodzenia ciepła. Ze względu na ponadprzeciętne walory w zakresie izolacyjności cieplnej, okna przeznaczone są do domów pasywnych i energooszczędnych, zapewniając użytkownikom komfort oraz obniżając koszty ogrzewania. Konstrukcje są autorskim projektem Oknoplast opartym o najwyższej jakości profile okienne w klasie A.  Zaokrąglony od zewnętrznej strony kształt profilu nadaje elewacji unikalny charakter. Siedem komór i 3mm grubość widocznych ścian profilu, to gwarancja stabilności i trwałości okna, a przede wszystkim zwiększona ochrona przed zimnem i hałasem. Okno nagrodzone godłem Teraz Polska.

W oknach Oknoplast Winergetic Premium Passive stosuje się pakiet szybowy 4 Xglass o wartości współczynnika przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2*K). Ten autorski, dwukomorowy pakiet szybowy o doskonałych parametrach izolacyjnych i rewelacyjnej transmisji światła i energii na poziomie, Lt=74%, g=54. Dzięki właściwościom oszklenia i kształtowników okna charakteryzują się współczynnikiem przenikania ciepła Uw na poziomie 0,76 W/(m2*K). Im niższa wartość współczynnika przenikalności cieplnej okna Uw, tym mniejsze straty energii i niższe koszty ogrzewania budynku. Zastosowanie szyby o grubości 3mm, co jest kolejną autorską propozycją Oknoplast sprawia, że pakiet 4Xglass jest lżejszy o 25% od standardowego oszklenia dzięki czemu możliwe jest tworzenie większych i nietypowych konstrukcji z zachowaniem bezproblemowego, długoletniego działania okuć.

Konstrukcje okien i drzwi balkonowych Oknoplast Winergetic Premium Passive wyposażone są w okucia obwiedniowe WINKHAUS ProLight, co pozwala na łatwiejszą obsługę soraz zabezpiecza przed niekontrolowanym zamknięciem skrzydeł zwiększając poziom bezpieczeństwa użytkowania. Unikatowe, opatentowane rozwiązanie „SAFE LOCATION”, to system specjalnie zaprojektowanych elementów okucia, który odpowiada za prawidłową pozycję skrzydła w oknie, a dodatkowa wielostopniowa regulacja uchyłu sterowana klamką umożliwia jeszcze bardziej komfortową eksploatację.  Zaczepy antywyważeniowe Safety Plus stanowiące element kompletu okuć przykręcone do stalowych wzmocnień o przekroju zamkniętym umieszczonych w ramach ościeżnic, co stanowi dodatkową barierę ochronną przed włamaniem, utrudniając dostanie się do wnętrza pomieszczenia od strony zewnętrznej. Zbrojenie skrzydła o grubości do 1,75mm wykonane jest z wielokrotnie giętej stali ocynkowanej. Jego grubość, kształt i geometria zapewniają sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien przez wiele lat. Standardowym elementem okuć jest również mechanizm blokady błędnego położenia klamki. . Blokada obrotu klamki zintegrowana jest z podnośnikiem skrzydła, który ułatwia zamykanie skrzydła i utrzymuje je we właściwym położeniu względem ramy. Zapobiega również niekontrolowanemu uruchomieniu dwóch funkcji skrzydła jednocześnie. Całość zapewnia lekką i precyzyjną pracę okucia podczas codziennego użytkowania. W celu zapewnienia prostej i skutecznej pielęgnacji okien, każda konstrukcja wyposażona jest w uszczelkę wypełniającą dolny rowek. Uszczelka dowrębowa poprawia estetykę okna, ale przede wszystkim znacząco ułatwia utrzymanie czystości dolnego rowka okuciowego, który jest trudno dostępny i najbardziej narażony na zabrudzenia.

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Winergetic Premium Passive, to wyjątkowy i niepowtarzalny design. W oknach kolorowych, jednostronnie albo dwustronnie okleinowanych zastosowano zgrzew „na nitkę”. Unikalna technologia zgrzewania narożników ram i skrzydeł w połączeniu z zaawansowaną technologią oklejania PVC pozwala na uzyskanie efektu prawie niewidocznego łączenia. Brak widocznych rowków, malowania i uzupełniania ubytków powstałych podczas łączenia profili to standard w przypadku kolorowych okien Oknoplast. Elementem wyjątkowego wzornictwa jest również nowoczesna klamka dESIGN+ zaprojektowana we współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA wyłącznie pod marką Oknoplast. Kształt uchwytu nadaje klamce pożądany, nowoczesny, minimalistyczny charakter. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest wytrzymała i wygodna w użytkowaniu. Spełniając oczekiwania nabywców, klamki dESIGN+ są dostępne w uniwersalnych odcieniach i harmonijnie wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Warto podkreślić możliwość wykorzystania klamek w oknach o podwyższonej odporności na włamanie ponieważ występują również w wersji z kluczykiem.

Okna Oknoplast Winergetic Premium Passive to:

  • Najlepsze na rynku wartości współczynnika przenikalności termicznej oraz gwarancja niskich strat energii cieplnej.
  • Zwiększona ochrona przed hałasem.
  • Rewolucyjne wzmocnienie z blokadą termiczną „Space Block”
  • Siedmiokomorowy profil klasy A ze ścianką o grubości 3mm, o głębokości zabudowy 82 mm

Okna i drzwi balkonowe Oknoplast Winergetic Premium Passive objęte sa 7-letnią gwarancją potwierdzającą zarówno ich jakość jak i profesjonalizm firmy. Gwarancja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami takimi jak odpłatne przeglądy.

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Oknoplast logo

Ochmanów 117
32-003 Podłęże
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Oknoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Oknoplast

Aluhaus 75

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus 90

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Slide

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluhaus Fold

drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Pixel

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 3.00 / 5.00

Koncept

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prolux

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Prismatic

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Winergetic Premium

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST Premium

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Slide

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK i PSK-Z

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

PSK Atrium

drzwi odstawno-przesuwne PAS PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00