Variant HST SL 1600TT HI

Drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

System podnoszono-przesuwny, charakteryzujący się ponadprzeciętnymi parametrami izolacyjnymi. Drzwi HST SL 1600tt HI wyróżniają się doskonałą szczelnością, a przy tym nowoczesnym designem, pasującym do każdego stylu wnętrzarskiego. Drzwi przesuwne stanowią alternatywę dla tradycyjnych drzwi 2-skrzydłowych, które otwierają się do wewnątrz.

Zajmują zdecydowanie mniej miejsca, przez co można funkcjonalniej zaaranżować wnętrze. Model HST SL 1600tt HI przeznaczony jest do budynków o szczególnych wymaganiach termoizolacyjnych. To konstrukcja stabilna, pozwalająca na utrzymanie dużego ciężaru skrzydeł drzwiowych, przez co można wykonywać z jej wykorzystaniem dużych przeszkleń, optycznie powiększając wnętrza. Istnieją duże możliwości modyfikacji systemu, zmieniając m.in. ilość torów oraz warianty docieplenia. 

Drzwi przesuwne HST SL 1600tt HI posiadają bardzo dobry system izolacji termicznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie elementów w wersji PLUS osiągnięto niski współczynnik przenikania ciepła Uf = 2,1 W/m2K. Decydując się jednak za najcieplejszą wersję, ochrona przed chłodem napływającym z zewnątrz jest jeszcze większa, ponieważ współczynnik ten wynosi już od 1,8 W/m2K.

Kształtowniki mają różną głębokość w zależności od wybranej opcji. W przypadku skrzydeł jest to 67 mm. Dla ościeżnic dwutorowych głębokość kształtowników to 160 mm, dla trzytorowych to 247 mm, a dla czterotorowych to 334 mm. Możliwe jest zastosowanie w systemie wypełnienia, mającego grubość do 51 mm.

Ponadto system został tak zaprojektowany i skonstruowany, że konstrukcja drzwiowa może przybierać niezwykle duże gabaryty, mające aż 8 skrzydeł. Docieplenie występuje w trzech wersjach: standard, wersja PLUS i wersja HI. Zastosowanie w drzwiach uszczelki wykonane są z wysokogatunkowego kauczuku syntetycznego. Wypełnieniem może być szyba pojedyncza lub zespolona, a także panel nieprzezierny, którego grubość to maksymalnie 51 mm.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.variant-okna.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Variant logo

ul. Diamentowa 1
62-002 Suchy Las
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Variant

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Variant w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Variant

Arcade

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Eforte

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Elegante

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 68 HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00