Variant HST SL 1600TT

Drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

System HST SL 1600tt to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na wykonywanie wyjątkowo dużych przeszkleń o imponujących gabarytach. Jest to system drzwi przesuwnych, stosowany na balkonach, tarasach czy patio, w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i użytku publicznego. Świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach o dużych, jak też małych powierzchniach, optycznie je powiększając, a także lepiej doświetlając i zwiększając ich walory estetyczne.

Drzwi przesuwne HST SL 1600tt cechują się technologią podnoszono-przesuwną. Oznacza to, że poruszają się po prowadnicach w jednej płaszczyźnie, oszczędzając tym samym miejsce. Charakteryzują się ponadto dużą lekkością i stabilnością. Pomimo dużej przeszklonej powierzchni mają stosunkowo niski współczynnik przenikania ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Drzwi HST SL 1600tt spełniają wysokie standardy pod względem izolacyjności termicznej. Są przeznaczone do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej w budynkach o wysokich wymaganiach dotyczących energooszczędności i bilansu termicznego. Dzięki temu znalazły swoje zastosowanie nie tylko w standardowych budynkach, ale też energooszczędnych.

Drzwi przesuwne mają niezwykle stabilną konstrukcję, co umożliwia wykonywanie systemów o dużych gabarytach. Drzwi mogą posiadać maksymalnie aż 8 skrzydeł, co jest rzadkością w podobnych systemach podnoszono-przesuwnych. Konstrukcja doskonale radzi sobie z utrzymaniem dużego ciężaru skrzydeł, zachowując swoje parametry, formę i kształt przez długie lata intensywnej eksploatacji.

Drzwi posiadają kształtowniki o głębokości konstrukcyjnej równej 67 mm dla skrzydeł. Dla ościeżnic dwutorowych jest ona zdecydowanie większa, ponieważ wynosi 160 mm, dla ościeżnic trzytorowych – 247 mm i ościeżnic czterotorowych – 334 mm. Dla zwiększenia szczelności i jeszcze większej skuteczności izolacji termicznej można zastosować wypełnienie, mające grubość do 51 mm.

System jest izolowany termicznie, bardzo dobrze sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jest to wariant 4-komorowy z izolacją termiczną na poziomie Ud = 1,8.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.variant-okna.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Variant logo

ul. Diamentowa 1
62-002 Suchy Las
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Variant

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Variant w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Variant

Arcade

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Eforte

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Elegante

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT HI

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 68 HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00