Variant PE 68 HI

Okna i drzwi balkonowe aluminiowe

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

System PE 68 HI jest wariantem innego systemu okien aluminiowych – PE 68. Cechuje się bardzo stabilną i sztywną konstrukcją, co zawdzięczamy m.in. wykorzystanemu przy produkcji materiałowi, jakim jest odporne na korozję aluminium. To materiał, który wyróżnia się też niewielką wagą i jednocześnie jest łatwy w obróbce.

Okna aluminiowe PE 68 HI posiadają profile o trzykomorowej konstrukcji, co jeszcze bardziej zwiększa możliwości wykonywania okien o większych gabarytach z zachowaniem bardzo dobrych właściwości technicznych. Okna wyróżniają się nowoczesną stylistyką, mają prostą konstrukcję i minimalistyczne wykończenie. Wpisują się więc idealnie w aktualne trendy architektoniczne.

Trzykomorowa konstrukcja profili posiada też w standardzie eco rowek okuciowy oraz rowek okuciowy, który jest charakterystyczny dla drzwi i okien balkonowych, wykonanych z drewna lub PCV. W systemie stosuje się wypełnienie o grubości od 18 do 59 mm. Może nim być szyba pojedyncza lub zespolona, a także panel nieprzezierny.

Szyba może być wykonana z każdego rodzaju szkła. Kształtowniki mają głębokość konstrukcyjną dla ościeżnic 68 mm, a dla skrzydeł o 8 mm większą. Dla zwiększenia izolacji termicznej w oknach aluminiowych PE 68 HI zastosowano specjalne wkłady izolacyjne. Dzięki ich obecności osiągnięto współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,3 W/m2K.

Taka wartość odzwierciedla bardzo dobre właściwości okna dotyczące ochrony przed chłodem i utratą ciepła. Zastosowanie okien o niskim współczynniku przenikania ciepła pozwala zwiększyć oszczędności na ogrzewaniu i energii.

Kształtowniki aluminiowe spełniają restrykcyjne wymogi oraz normy, tj. EN AW-6060 wg PN-EN 573-3. Uszczelki, które zastosowano w oknach wykonane są z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego i spełniają normy 7863 oraz normy wykonawczej wg ISO 3302-01, E2. Okucia, jakie wykorzystywane są w oknach PE 68 HI pochodzą tylko od renomowanych firm, proponujących innowacyjne rozwiązania.

W zestawie z oknami znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, w tym wkręty, śruby, narożne złączki oraz podkładki wykonane z aluminium, stali ocynkowanej lub nierdzewnej.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.variant-okna.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Variant logo

ul. Diamentowa 1
62-002 Suchy Las
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Variant

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Variant w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Variant

Arcade

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Eforte

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Elegante

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT HI

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00