Variant PE 78N

Okna i drzwi balkonowe aluminiowe

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Okna o aluminiowych profilach spełniające wysoki wymagania dotyczące izolacji termicznej. Wykazują się dużą elastycznością i możliwością indywidualnego dopasowania do potrzeb i wymagań klienta, jak też standardów budynku. Okna wykonane są z lekkiego, ale jednocześnie bardzo odpornego na wpływ czynników zewnętrznych aluminium.

Profile mogą być gięte, a także istnieje możliwość wykonania różnych sposobów połączeń narożnych, co stwarza zwiększa obszar wykorzystania systemu. Okna PE 78N wyróżniają się bardzo stabilną i sztywną konstrukcją, mają też niski ramowy współczynnik przenikania ciepła na poziomie od 1,7 W/m2K dla standardowej wersji oraz od 1,3 W/m2K dla PE78N+ dodatkowo z zamknięciem komory podszybowej.

Okna aluminiowe o wysokich parametrach technicznych dotyczących przede wszystkich termoizolacji i szczelności. Niski ramowy współczynnik przenikania ciepła zawdzięczamy zastosowaniu wielokomorowych przekładek termicznych 42 mm oraz dwukomponentowej uszczelki centralnej. System cechuje się trzykomorową konstrukcją profili kształtowników, który w standardzie posiada rowek okuciowy oraz rowek okuciowy, który stosuje się powszechnie w drzwiach i oknach wykonanych z drewna i PCV.

Kształtowniki mają głębokość od 78 mm dla ościeżnicy do 86 mm dla skrzydła. Uszczelki, które zastosowano w systemie PE 78N wykonane są z kauczuku syntetycznego, spełniającego normę 7863. Wypełnienie stanowi szyba pojedyncza lub zespolona z dowolnego rodzaju szkła bądź też panel nieprzezierny, mający grubość od 23 do 61 mm.

Skrzydła okien mogą być zlicowane, co szczególnie dobrze prezentuje się w typowo nowoczesnych wnętrzach. Po zewnętrznej stronie tworzy się jedna płaszczyzna, co przekłada się na minimalistyczny i prosty design. Dla jeszcze lepszej szczelności można zastąpić standardowe uszczelki nowoczesnymi uszczelkami dwukomponentowymi z EPDM.

Okucia pochodzą od renomowanych, sprawdzonych firm, które mają do zaoferowania sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Dzięki trzykomorowej konstrukcji okna PE 78N mogą osiągać bardzo duże rozmiary, tworząc wielkoformatowe przeszklenia, wspaniale wpisujące się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Takie duże formaty otwierają wnętrze na zewnętrzne środowisko, a także optycznie powiększają mniejsze powierzchnie.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.variant-okna.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Variant logo

ul. Diamentowa 1
62-002 Suchy Las
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Variant

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Variant w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Variant

Arcade

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Eforte

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Elegante

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT HI

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 68 HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00