Variant PSK

Drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Drzwi PSK PCV występuje w dwóch wariantach. Do wyboru są drzwi uchylno-przesuwne, jak też obrotowe. System obrotowy stosowany cechuje się bardzo dużymi walorami funkcjonalności. Są to konstrukcje łatwe i komfortowe w użytkowaniu, pozwalające na obracanie drzwi o 180 st. Na pewno docenią je wszyscy Ci, którym zależy na utrzymaniu drzwi w nienagannej czystości.

Bez problemu możesz umyć je po obu stronach bez opuszczania wnętrza budynku. Rozwiązanie uchylno-przesuwne pozwoli Ci zaoszczędzić bardzo dużo miejsca w pomieszczeniu, dlatego polecamy je szczególnie do mieszkań o niewielkim metrażu, gdzie każdy metr kwadratowy ma niezwykle duże znaczenie.

Drzwi poruszają się wzdłuż ściany po specjalnych prowadnicach. Drzwi PSK PCV wykonane są z tworzywa sztucznego o dużych walorach estetycznych, przede wszystkim ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości. Ponadto to opcja bardzo szczelna i o doskonałych parametrach termoizolacji.

Drzwi przesuwne PSK PCV to alternatywa dla tradycyjnych drzwi tarasowych, które składają się z dwóch skrzydeł. Dzięki takiej zamianie możemy sobie pozwolić na zwiększenie powierzchni użytkowej i lepiej zagospodarować pomieszczenie. Skrzydła poruszają się w jednej płaszczyźnie, po specjalnych prowadnicach zamontowanych wzdłuż ściany.

Szerokość skrzydeł może wynosić nawet 180 cm, a więc przeszklenie może być spektakularnie duże, co przekłada się na walory wizualne oraz lepsze doświetlenie wnętrza. W systemie uchylno-przesuwnym jedno skrzydło jest ryglowane, co zwiększa ochrona przed włamaniem. Drzwi PSK PCV mogą być wyposażone w dwa lub trzy skrzydła, z czego ruchome jest tylko jedno, bądź cztery skrzydła, gdzie ruchome pozostają dwa skrzydła. W mechanizmach obrotowych stosuje się poziomą oś obrotu.

Cechuje się to zdolnością do wychylania się dolnej części skrzydła na zewnątrz, a górnej do wewnątrz. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ponadprzeciętną ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, przede wszystkim wiatru i deszczu.

System PSK PCV dostępny jest w trzech różnych wariantach, które różnią się przede wszystkim pod względem wizualnym. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać rozwiązania zarówno dla zwolenników ponadczasowej klasyki, jak też osób nieustannie podążających za najnowszymi trendami architektonicznymi. Drzwi przesuwne PSK możemy podzielić na trzy kategorie:

  • EFORTE: to system energooszczędnej stolarki drzwiowej i okiennej. Możesz wybierać spośród 40 różnych oklein, wśród których znajdziesz zarówno uniwersalne i standardowe barwy, jak też zaskakujące rozwiązania wizualne. Eforte zaskakuje swoją smukła sylwetką i idealnymi proporcjami
  • PRESTIGE: to symbol funkcjonalnego wzornictwa, drzwi przesuwne cechują się prostym wzornictwem, ale dzięki możliwości wyboru spośród kilkudziesięciu różnych oklein, wzorów i kolorów można nadać im dowolny styl i wygląd

ARCADE: wyróżniają się zaokrąglonymi liniami, co nadaje drzwiom bardzo subtelnego wyglądu, wpisującego się w standardy klasyki. W tym przypadku również możesz wybierać z szerokiej palety barw, dowolnie dopasowując wzór do stylizacji wnętrza, jak też wyglądu elewacji budynku.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.variant-okna.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Variant logo

ul. Diamentowa 1
62-002 Suchy Las
Polska wielkopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Variant

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Variant w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Variant

Arcade

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Eforte

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Elegante

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST SL 1600TT HI

drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 68 HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PE 78N HI

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00