Okna i drzwi balkonowe Vetrex

Ocena firmy: ocena gwiazdki 4.40 / 5.00
Pokaż tylko okna: PCV

SLIDE'UP

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

LUM`UP

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00

V82

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

V82 ProSafe

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

V70

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.00 / 5.00

HST V70

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Vetrex Lokalizacja firmy - mapa

ul. Skarszewska 13
83-110 Rokitki
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

HST V82

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Patio Automatic

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Patio Air

drzwi odstawno-przesuwne PAS PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Najnowsze opinie o firmie i oknach Vetrex

Zobacz wszystkie
Gość 19.08.2021 10 0 10 0

Okna godne polecenia, a dlaczego? Okna miałam montowane w 2013 r., dość duży pakiet i w miarę z wysokiej półki. Przez ten czas okna sprawdziły się w stuprocentach, są szczelne i wizualnie bardzo ładne. Pomimo ciemnego koloru futryn, przez cały czas użytkowania kolor pozostał bez zmian i nadal super wygląda. Ponadto duży plus za obsługę pogwarancyjną - pękła mi szyba w jednym z dużych pakietów szybowych, oczywiście już po gwarancji. I tutaj Vetrex stanął na wysokości zadania - szyba wymieniona ekspresowo, fachowe; solidne i profesjonalne podejście do klienta. Ponadto dodatkowo sprawdzono i wyregulowano wszystkie okna na koszt firmy. Gdybym miała dokonać ponownie zakupów, na pewno zdecydowałabym się na identyczny pakiet z firmy Vetrex.

Gość 07.07.2021 5 1 5 1

Witam, Okna ogólnie dobrej jakości po za małymi wyjątkami. Na jednym oknie uszkodzona uszczelka od strony zewnętrznej przy szybie (sprawnie wymieniona w ramach gwarancji) oraz na innym oknie balkonowym porysowany pakiet szybowy od strony wewnętrznej. Serwisant podczas wymiany uszczelki miał wymienić pakiet szybowy co oczywiście zrobił z tym że szyba, która przyszła ma widoczną (z 4 metrów) wadę na szkle w postaci łezki. Czekamy na kolejny krok mam nadzieje, że tym razem szyba która przyjdzie będzie bez wad. Sam serwis, gwarancja bez zarzutów natomiast kontrola jakości produktów chyba kuleje. Każde jedno okno przy otwarciu wykazuje luzy w górnej części ramy. Jak to określił serwisant luz na okuciu musi być i nie da się z tym nic zrobić i jest w normie. Na pytanie jaki jest dopuszczalny luz i w jaki sposób dokonał pomiarów czy mieści się w normie nie odpowiedział. Efektem jest to że podczas otwierania okna mamy efekt jakbyśmy otwierali okno równocześnie z uchyłem. Regulacji po montażu dokonali Panowie, którzy montowali okna niestety nie wiele to zmieniło.

Gość 05.05.2021 14 1 14 1

Vetrex -Pruszcz Trafilśmy do vetrexu z polecenia,wcześnej brat i siostra wymieniali tam okna i byli bardzo zadowoleni.Począwszy od Pań w biurze po montaż z Panem Marcinem wszystko odbyło się bez zastrzeżeń zgodnie z umową i o czasie.Panie w biurze bardzo kompetentne i życzliwe,a Pan Marcin to bardzo dobry fachowiec.Porządny produkt,ceny przyzwoite i solidny montaż.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy !!!

Gość 07.04.2021 13 8 13 8

Porządny produkt i serwis gwarancyjny. Mamy od 3 lat v82 prosafe i spisują się bardzo dobrze. Po montażu jedno okno wymagało regulacji - serwis przyjechał, wyregulował i to tyle jeśli chodzi o komplikacje :) Montaż na duży plus - staranie wykonany, choć zajął trochę czasu.

Gość 03.04.2021 6 4 6 4

bo długich bataliach z deweloperem, wymienialiśmy nowe/stare (3 letnie) okna plastikowe bo dramat był... wybór po tych przebojach nie był łatwy. Padło na vetrexową vekę. Dużo zabawy z montażem było bo w budynku już mieszkaliśmy ale udało się wszystko wyprostować po deweloperze partaczu. Pierwsza zima i jest o niebo lepiej niż było przy starych/nowych oknach. Nie wieje, nie ciągnie chłodem po kostkach przy balkonie. Mniej zaparowane. Uważajcie na jakość okien w nowym budownictwie. Ps. z deweloperem ciągle walczymy.

Publikacje dotyczące firmy Vetrex i jej produktów