Vetrex opinie o oknach i firmie

ocena gwiazdki 4.21 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię Gdzie kupić?
Vetrex logo

ul. Skarszewska 13, 83-110 Rokitki
Polska pomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena:
Gość 02.01.2021 0 0 0 0

Zależało nam głównie na prawidłowym i rzetelnym montażu. Głównie z tego względu zdecydowaliśmy się na vetrex. Przy okazji okazało się, że jest fachowa obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni, każdemu polecamy!

Gość 08.12.2020 0 0 0 0

Wiosną remontowałem mieszkanie z bratem. Przestronne 3-pokojowe, ale mało światła. Do wymiany stare okna, zacinały sie przy otwieraniu i nieźle od nich wiało. Po szybkim researchu i kontakcie z kilkoma sprzedawcami wybraliśmy z bratem okna Vetrex. Cena przyzwoita, opinie tez mieli dobre. Myślałem, że szybciej je przywiozą, a czekalem prawie 2 miesiące… Na szczęście szybko je zamontowali, a remont poszedł juz bez obsuwy. Okna napewno są szczelne, nic nie wieje jak przy tych starych. Wydaje mi się, że od razu jaśniej zrobiło sie w mieszkaniu. Moim zdaniem Vetrex to dobry producent i mogę go polecić. :)))

Gość 23.11.2020 6 1 6 1

Może to nie miejsce na taką opinie, bo okien jeszcze nie mam ale chce napisać dlaczego będę miał V82 z Vetrexu zamiast Winergetica z Oknoplastu. Okna wydają się być dość podobne, ale wybrałem Vetrex ze względu na sposób obsługi w punkcie sprzedaży. Pracuję zagranicą do kraju i na budowę zaglądam, a terez to jeszcze się pokomplikowało więc dobra współpraca ze sprzedawcą to wielki plus. W salonach Oknoplastu było dużo dymu bez ognia. W salonie Vetrexu był ogień. Rzeczowo, montażowo, technicznie. Dziękuję Pani Paulino.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Vetrex lub opinię o firmie Vetrex? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: