Wiśniowski Futuro MB-86

Okna i drzwi balkonowe aluminiowe

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe FUTURO MB-86 przeznaczone są do stosowania w budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, w salonach ekspozycyjnych, hotelach, obiektach mieszkalnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych, bankach, zakładach produkcyjnych, wszędzie gdzie oczekuje się lub wymaga izolacyjności termicznej oszklonych przegród zewnętrznych właściwej dla budynków pasywnych.

Dzięki systemom  uszczelek EPDM uzyskuje się wysoki stopień szczelności okien. Gdy to konieczne stosuje się systemy nawiewnikowe zapewniające prawidłową wentylację pomieszczeń. Okucia dobierane są do wielkości i ciężaru konstrukcji dzięki czemu zapewniono płynną pracę oraz wysoki komfort użytkowania aluminiowych okien i drzwi balkonowych FUTURO MB-86.

Wyroby spełniają wszelkie wymagania prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych dzięki temu ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne. W zależności od wymagań związanych z pożądanym poziomem oszczędności energii i przenikalności cieplnej aluminiowe okna i drzwi balkonowe FUTURO MB-86 występują w wersjach FUTURO MB-86 ST, MB-86 SI, MB-86 AERO.

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz aluminiowych okien i drzwi balkonowych FUTURO MB-86:

  • okna aluminiowe z trzykomorowych kształtowników z przegrodą termiczną o głębokości 77 mm (ościeżnica) i 86 mm (skrzydło okienne);
  • różne sposoby otwierania: rozwierane, uchylne, uchylno-rozwierane, uchylno-przesuwane;
  • wypełnienie szybą zespoloną dwukomorową lub panelem z blach stalowych ocynkowanych, ocieplonym izolacją 40 mm;
  • rama skrzydła, ościeżnica oraz panel malowane proszkowo z palety RAL oraz kolorów DECOR lub oklejane folią drewnopodobną;
  • uszczelnienie na całym obwodzie;
  • okucie obwiedniowe (widoczne zawiasy) lub DESIGNO (ukryte zawiasy);
  • możliwość stosowania zestawów szybowych o grubości od 21 mm do 67,5 mm w skrzydłach okien otwieranych oraz od 13,5 mm do 58,5 mm w skrzydłach okien stałych.
Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.wisniowski.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Wiśniowski logo

Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy k. Nowego Sącza
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Wiśniowski

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Wiśniowski w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Wiśniowski

Primo 82

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Primo 70

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00

Futuro MB-104

okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00