WnD Etrum Eco

Okna i drzwi balkonowe PCV

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Okna i drzwi balkonowe ETRUM ECO posiadają naprawdę dobre parametry izolacyjne. Szeroka zabudowa ramy, system uszczelek i możliwość szklenia szerokimi pakietami szybowymi pozwalają na budowanie energooszczędnych konstrukcji, które zmniejszą koszty ogrzewania pomieszczeń. Najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniają komfort i spokój użytkowania okien i drzwi balkonowych. System ETRUM ECO to rozwiązanie dla osób poszukujących stolarki najwyższej jakości.

System okien i drzwi balkonowych ETRUM ECO wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej. Szeroki, sześciokomorowy profil ramy i dodatkowa możliwość szklenia pakietami szybowymi do 51 mm w skrzydle, zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej. Energooszczędne konstrukcje okienne obniżają koszty ogrzewania zimą i zapewniają przyjemny komfort cieplny latem.

System 3 uszczelek zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią i utratą ciepła. Dodatkowo, po zamknięciu okna, między ramą a skrzydłem tworzy się tzw. sucha komora, która zabezpiecza elementy okucia przed warunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Dzięki temu okucia działają przez długie lata i zapewniają spokój użytkowania.

Dzięki zastosowaniu stalowych, wielokrotnie giętych zbrojeń okna i drzwi balkonowe ETRUM ECO zachowują doskonałą stabilność. Solidność profili pozwala budować nawet duże konstrukcje okienne. Użytkowanie produktów z sytemu ETRUM ECO jest wygodne i bezpieczne.

Dodatkowa listwa antywłamaniowa zastosowana w budowie profilu utrudnia wyważenie skrzydła i wtargnięcie włamywaczy. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania okucia o zwiększonym standardzie ochrony antywłamaniowej, z większą ilością zaczepów antywyważeniowych. W ten sposób system ETRUM ECO zapewnia bezpieczeństwo i spokój.

Informacje o produkcie oraz zdjęcia produktu pochodzą ze strony www.wnd.com.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
WnD logo

ul. Sucha 1/3
95-070 Rąbień
Polska łódzkie

Zapytaj o ten produkt firmę WnD

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz WnD w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty WnD

Avatio

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Edge

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Etrum

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Etrum Plus

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Etrum Pro

okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

PSK

drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

HST 85

drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00

Smart Slide

drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00