Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Zgłoś nadużycie

Październik 2020

Dziękujemy czytelnikom i użytkownikom portalu Oknotest.pl za przedstawienie opinii, ocen, komentarzy i odpowiedzi na opinie lub komentarze o producentach, produktach i usługach. Ufamy, że są rzetelne, oparte o fakty i zgodne z regulaminem dodawania, publikacji, przechowywania, edycji, rozpowszechniania i ukrywania opinii, ocen, komentarzy i odpowiedzi na opinie lub komentarze w portalu Oknotest.pl.

Jeżeli zauważyłeś że dana opinia, ocena, komentarz i odpowiedź na opinię lub komentarz łamie postanowienia regulaminu, prosimy, zgłoś nadużycie do redakcji portalu za pomocą formularza zamieszczonego na tej stronie.

W formularzu zgłoszenia prosimy o podanie przyczyny zgłoszenia oraz informacji, które postanowienia regulaminu zostały naruszone przez daną opinię, ocenę, komentarz i odpowiedź na opinię lub komentarz.

Użytkownicy, którzy są autorami opinii, oceny, komentarza i odpowiedzi na opinię lub komentarz mogą wykorzystać poniższy formularz w celu zgłoszenia oświadczenia dotyczącego zaprzestania dalszej publikacji i rozpowszechniania swojej opinii, oceny, komentarza i odpowiedzi na opinię lub komentarz w portalu Oknotest.pl.

B
Luty 2024

Niestety nie jestem zadowolona z okien. Wieje od zaczepów oraz od klamki. 3 razy już serwis. Który nie widzi problemu. W środku trzeciej szyby skrapla się woda. Panowie twierdzą że tak może być. Nie polecam.


Formularz zgłoszenia

Pole obowiązkowe
Podaj numer telefonu lub popraw formę zapisu numeru
Podaj adres e-mail lub popraw formę zapisu adresu
Pole obowiązkowe
Wybierz adres pod który ma zostać wysłana Twoja wiadomość
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna w celu wysłania wiadomości.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024