Doradca Klienta

05.03.2021
Informacje podstawowe
StanowiskoDoradca Klienta
Miejsce pracyKędzierzyn-Koźle
Wymiar etatuPełen etat
Forma zatrudnieniaUmowa o pracę
Rekrutacja trwa do2021-04-30
Telefon77 406 00 05
Adres e-mailpraca@filplast.pl
Zadania:
• planowanie i realizacja celów sprzedażowych
• pozyskiwanie klientów indywidualnych
• doradztwo dla klientów polegające na analizie potrzeb oraz doborze najlepszych rozwiązań technicznych
• sporządzanie pomiarów na budowie oraz prowadzenie prezentacji produktowej
• współpraca z generalnymi wykonawcami, deweloperami i montażystami

Czego oczekujemy?
• minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klienta (mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej lub ogólnobudowlanej)
• umiejętności sprzedażowych popartych wiedzą w zakresie nowych metod i technik sprzedaży
• wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane techniczne)
• dużej samodzielności i kreatywności w działaniu

Co oferujemy?
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system wynagrodzeń powiązany z poziomem kompetencji oraz osiąganymi wynikami
• duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon

Filplast

Referent ds. zakupów

24.06.2021 / Filplast
oferta nieaktualna

Magazynier

Pracownik produkcji

05.03.2021 / Filplast

Konsultant telefoniczny z językiem niemieckim

Kierownik działu produkcji aluminium

16.02.2022 / Vito Polska

Operator centrum obróbczo-tnącego CNC

Pracownik działu produkcji aluminium

Specjalista ds. sprzedaży rynek NIEMCY

04.08.2021 / Domix-P

Domix-P: Pracownik magazynowy

Przedstawiciel handlowy

20.05.2021 / Team-Plast

zamknij