Szukaj w Oknotest.pl

Magazynier

Filplast Głogówek

Miejsce pracy

Głogówek

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Wymiar etatu

Pełny etat

Zadzwoń i zapytaj

693 309 477

Przejdź do...

rekrutacji

Rekrutacja

zakończona

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Miejsce pracy: Głogówek

Czego oczekujemy:
▪ odpowiedzialności
▪ dyspozycyjności do pracy 2-zmianowej
▪ znajomości obsługi komputera
▪ braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
▪ umiejętności obsługi wózka widłowego
▪ mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera oraz zmysł techniczny

Twoje obowiązki:
▪ kompletacja artykułów nieprodukcyjnych do zamówień
▪ wydawanie artykułów nieprodukcyjnych
▪ przyjmowanie towarów na magazyn
▪ załadunek w/w artykułów na odpowiednie opakowania zbiorcze
▪ sprawdzanie oraz podpisywanie dokumentów (WZ)
▪ obsługa komputera

Co oferujemy:
▪ umowę o pracę
▪ dojazd do pracy transportem zorganizowanym
▪ pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji
▪ możliwość korzystania z funduszu socjalnego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza lub na adres praca@filplast.pl

Okna producenci opinie