Szukaj w Oknotest.pl

Kierownik Produkcji PVC

Team-Plast Syców

Miejsce pracy

Stradomia Wierzchnia k. Sycowa

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Wymiar etatu

Pełny etat

Zadzwoń i zapytaj

+48 515 454 252

Rekrutacja

zakończona

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudowywaniem hal, firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., uznany producent stolarki PVC i Aluminiowej z siedzibą w Stradomi Wierzchniej k. Sycowa (ok. 40 km od Wrocławia), poszukuje osób na stanowisko: Kierownik Produkcji PVC

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wymagane min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkującym okna
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i organizacji pracy
  • Podstawowa wiedza z zakresu Kodeksu Pracy i BHP
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie zadań działu produkcji, dotrzymywanie ustalonych terminów, realizacja założonych planów
  • Zarządzanie i kontrola procesu produkcji, minimalizowanie strat i kosztów produkcji
  • Obsługa maszyn, praca przy produkcji okien
  • Przestrzeganie przepisów BHP, instrukcji oraz obowiązujących procedur
  • Zarządzanie podległym zespołem zgodnie ze standardami firmy
  • Wdrażanie nowych rozwiązań oraz rekomendacja własnych pomysłów
  • Organizacja i udział w szkoleniach branżowych

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Współpracę z profesjonalistami w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania

Zainteresowane osoby, spełniające wyżej wymienione wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: sekretariat@teamplast.pl bądź kontakt telefoniczny pod nr +48 515 454 252.

Okna producenci opinie