Szukaj w Oknotest.pl

Specjalista ds. Wycen

Team-Plast Syców

Miejsce pracy

Stradomia Wierzchnia k. Sycowa

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wymiar etatu

pełny etat

Zadzwoń i zapytaj

+48 62 590 30 71

Rekrutacja

zakończona

W związku z dynamicznym rozwojem firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., producent stolarki PVC i Aluminiowej prowadzi proces rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. Wycen

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i opracowywanie ofert do zamówień handlowych - praca w oparciu o wewnętrzne programy
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu wycen okien na systemach VEKA i GEALAN
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie techniczne, mile widziani studenci/absolwenci Politechniki)
  • Zmysł techniczny, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

Poszukujemy osób, które:

  • Stawiają na swój rozwój oraz lubią wyzwania
  • Charakteryzują się dokładnością i pozytywnym nastawieniem
  • Podchodzą do powierzonych zadań z pełnym zaangażowaniem

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska
  • Adekwatne wynagrodzenie uzależnione od rezultatów pracy
  • Umowę zlecenie na okresie próbnym, docelowo umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i silnie zmotywowanym zespole
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia

Jeśli spełniacie Państwo powyższe wymagania, prosimy o składanie swoich CV na adres kadry@teamplast.pl . Więcej informacji pod numerem tel. +48 62 590 30 71.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Okna producenci opinie