Producent okien ABM Jędraszek

ocena gwiazdki 3.40 / 5.00
ABM Jędraszek lokalizacja firmy - mapa

ul. Piłsudskiego 3H
95-200 Pabianice
Polska łódzkie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Witamy Państwa na naszej stronie. Nasza firma od  lat zajmuje się produkcją i sprzedażą stolarki okiennej z PCV i aluminium. W ciągu tego okresu firma nauczyła się poznawać potrzeby swoich klientów na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Jesteśmy jednym z wiodących producentów stolarki otworowej na rynku. Nasze okna to efekt owocnej współpracy z prestiżowymi koncernami: profile PCV - Veka, profile aluminiowe - Aliplast, okucia - Roto oraz szyby - AGC Wiglav. Odbiorcami naszych produktów są zarówno małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Nasze okna i drzwi to w każdym znaczeniu produkt w klasie "A". 

Zapytaj o okna ABM Jędraszek

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz ABM Jędraszek w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.