Producent okien ALLKOLOR

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
ALLKOLOR lokalizacja firmy - mapa

Kielce
25-003 Wspólna 7/1
Polska świętokrzyskie

0-41 343 18 83

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma ALLKOLOR jest producentem stolarki okiennej oraz drzwiowej PCV. Dzięki zastosowaniu renomowanych 5-cio komorowych profili REHAU oraz precyzyjnych, klasowych okuć ROTO NT jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie stolarki PCV o znakomitych parametrach jakościowych. Mamy możliwość wyprodukowania  okien o dowolnych kształtach oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

ALLKOLOR zajmuje się również produkcją ślusarki aluminiowej wykonanej z markowych profili Ponzio. Dzięki bogatej ofercie systemowej jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania aluminiowe, począwszy od najprostszych konstrukcji drzwiowych bez przekładki termicznej, a skończywszy na skomplikowanych ścianach osłonowych.

Zapytaj o okna ALLKOLOR

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz ALLKOLOR w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.