Producent okien AMB Babst

Ocena firmy: ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
AMB Babst logo miniatura
AMB Babst lokalizacja firmy - mapa

ul. Obodrzycka 66/68
61-249 Poznań
Polska wielkopolskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkcją stolarki zajmujemy się niemal 30 lat. W tym czasie obsłużyliśmy setki klientów z Poznania oraz okolic. Co jest siłą naszej firmy? Przede wszystkim doświadczona załoga. To ludzie stanowią o sile całego zespołu. Cały czas dbamy o rozwój naszej firmy, dlatego też regularnie się szkolimy oraz inwestujemy w nowe urządzenia. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu możemy wykonać każde zlecenie. Nawet najtrudniejsze.

Wysoko jakość produktów, terminowość oraz pomoc na każdym etapie zlecenie to fundamenty funkcjonowania naszej firmy! Dostarczamy produkty, montujemy je oraz serwisujemy. Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Dostarczamy: okna pvc, bramy garażowe, parapety, rolety, żaluzje.

Zapytaj o okna AMB Babst

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz AMB Babst w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.