Producent okien Asbud

Ocena firmy: ocena gwiazdki 2.33 / 5.00
Asbud logo miniatura
Asbud lokalizacja firmy - mapa

Wojnowo 39
86-014 Wojnowo
Polska kujawsko-pomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma asbud.pcv.alu powstała z inicjatywy Pana Mariusza Hyjka oraz Roberta Janickiego, którzy branżą stolarki otworowej zajmują się od 1995 roku. Myślą przewodnią rozpoczęcia własnej produkcji była możliwość wpływania na jakość okien i drzwi oraz wzięcia całkowitej odpowiedzialności za produkt od momentu jego powstania do montażu, aż po dalsze użytkowanie. Stąd zastosowane rozwiązania z pewnością nie należą do najtańszych, jednak pozwalają tak klientom jak i nam spać spokojnie.

Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na poszerzenie naszego asortymentu o ślusarkę aluminiową i rolety zewnętrzne. Aktualnie jesteśmy jednym z największych producentów okien i drzwi w województwie kujawsko-pomorskim. Najwyższa jakość jest dla nas standardem dlatego nasze wyroby można spotkać w całej Polsce, a ponad 70% produkcji eksportujemy do takich krajów jak Niemcy, Dania, Norwegia, Austria, Anglia.

Przy produkcji naszych wyrobów używamy surowców uznanych firm jak: ALUPLAST, MACO, Pilkington. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i przestrzegamy rygorystycznie zasad produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość. Jako doświadczony producent okien mamy pewność, że potrafimy spełniać wymagania naszych klientów w zakresie stolarki PCV i ALU. W programie naszej produkcji posiadamy tanie okna plastikowe wykonane z profili 5,6,8 komorowych oraz ślusarkę aluminiową.

Zapytaj o okna Asbud

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Asbud w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.