Producent okien Astol

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Astol lokalizacja firmy - mapa

ul. Sobieszowska 10
58-560 Jelenia Góra
Polska dolnośląskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

ASTOL Fabryka Okien istnieje od początku 1989 roku. Tradycja funkcjonowania w branży okiennej w kraju i za granicą przez ponad 20 lat umacnia nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens, z radością wyposażając inwestycje naszych klientów w jeden z najważniejszych wyrobów dla budownictwa, spełniając jednocześnie marzenia o najbardziej ekskluzywnych oknach z drewna, PCW, aluminium, czy też o ogrodach zimowych.

Dzięki prowadzonej przez naszą firmę polityce jakości i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy fabryką produkującą luksusowe okna najwyższej klasy w cenie przystępnej dla każdego. Jednocześnie stale udoskonalamy nasze produkty, aby dla każdego klienta OKNA ASTOL spełniały nawet ponadprzeciętne wymagania.

Misją firmy ASTOL jest: radość klienta tworzona z pasją!

OKNA DREWNIANE, które produkujemy z naturalnego, ekologicznego materiału jakim jest drewno to bez wątpienia prestiż i elegancja. Przyczyniają się do stworzenia przyjemnej atmosfery i zdrowego klimatu w każdym domu. Każdy z nas stara się posiadać w swoim domu jak najwięcej produktów wykonanych z naturalnych, przyjaznych człowiekowi surowców, a takim z całą pewnością jest drewno.

Okna nasze produkujemy z klejonego drewna sosnowego i meranti. Stosowane przez nas do wykończenia okien całkowicie ekologiczne najwyższej klasy farby marki GORI zapewniają długoletnią żywotność powłoki lakierniczej nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych. Jesteśmy ambitną firmą i nie boimy się stawiać czoła najbardziej wyrafinowanym projektom, a przykładem tego jest fakt, że produkujemy również repliki okien retro do obiektów zabytkowych.

Charakteryzują się pełną funkcjonalnością jak każde nasze okno, a dodatkowo wyposażane są w rzeźbione głowice, stopki, kolumienki i inne elementy dekoracyjne. Wszystkie okna drewniane wyposażamy standardowo w okucia WINKHAUS z mechanizmem mikrorozszczelnienia, blokadą obrotu klamki, zaczepem antywyważeniowym oraz ciepłochronne szyby z ciepła ramką.

Najbardziej narażoną na uszkodzenia zewnętrzną dolną krawędź skrzydła zabezpieczamy dodatkowo specjalną listwą dopasowaną wizualnie do okapnika. Podwójny system uszczelek, jaki posiada każde nasze okno daje doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną.

OKNA z PCW produkujemy na bez wątpienia najwyższej klasie profili SALAMANDER 3D BRUGMANN oraz na najlepszych jakościowo i nowatorskich profilach z systemu GEALAN S 8000 IQ. Wybór odpowiednich okien podczas realizacji inwestycji odgrywa niemal tak kluczową rolę jak dach czy ściany obiektu. Dlatego nasza oferta okien z PCW to produkty skierowane do klientów ceniących sobie oszczędność, wygodę, nowoczesność i estetykę.

Produkty z gamy stolarki PCW wytwarzamy jak widać w oparciu o szeroki wachlarz systemów okiennych. Dzięki temu nasze wyroby każdy klient może dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, możliwości, fantazji. Okucia wysokiej jakości renomowanej firmy WINKHAUS, szyby nie mniej renomowanej firmy GLASPOL o wieloletniej tradycji produkcji szkła budowlanego, wykwalifikowana i stale rozwijająca się kadra i profesjonalny montaż wykonany przez doświadczone zespoły techniczne gwarantują, że nasze okna należą do najlepszych na rynku! Sukces ten potwierdza duża liczba zrealizowanych przez nas inwestycji ze stale rosnącą liczbą klientów.

Produkujemy również stolarkę z aluminium w pełnym zakresie tj. okna, drzwi, wszelkie przeszklenia, fasady. Wyroby te mogą być malowane w pełnej palecie RAL, jak również najnowszą technologią ukazującą strukturę drewna w różnych odcieniach.

Do wszystkich produkowanych przez nas okien oferujemy parapety wewnętrzne i zewnętrzne, oraz rolety zewnętrzne.

Zapytaj o okna Astol

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Astol w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.