Producent okien BFO Białostocka Fabryka Okien

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
BFO Białostocka Fabryka Okien lokalizacja firmy - mapa

ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Polska podlaskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Białostocka Fabryka Okien specjalizuje się w produkcji okien z PCV i aluminium. Jedną z podstawowych dewiz w naszym działaniu jest dostarczenie klientom produktów spełniających najwyższe normy jakościowe z uwzględnieniem indywidualnych zapotrzebowań kupującego.

Okna produkowane w Białostockiej Fabryce Okien - świetny wybór – to okna klasyczne, ekskluzywne, komfortowe, bezpieczne i stabilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową:

  • OKNA PCV - Nowoczesne okna PCV nadają się do wykorzystania w każdym typie budynków. Praktycznie nie wymagają konserwacji, a ramy okienne nie zmieniają koloru w długim czasie użytkowania
  • OKNA ALUMINIOWE - Aluminium pozwala na tworzenie wielu oryginalnych form w architekturze. Systemy aluminiowe pozwalają na wykonanie różnego typu konstrukcji.
  • OKNA DREWNIANE Wszyscy dążymy do tego czuć się dobrze, aby w swoim najbliższym otoczeniu. Poszukujemy przedmiotów wykonanych z naturalnych, przyjaznych człowiekowi materiałów. Takim materiałem jest z pewnością drewno. Naturalna struktura drewna jest porowata i włóknista, dlatego produkty wykonane z drewna są stabilne i wytrzymałe. Drewniane okna wyróżniają się wyjątkową elegancję, tworzą przyjemną atmosferę i zdrowy klimat jego użytkownikom.
  • DRZWI - Podkreślają charakter domu i są jego wizytówką.

Zapytaj o okna BFO Białostocka Fabryka Okien

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz BFO Białostocka Fabryka Okien w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.