Producent okien Defor S.A.

ocena gwiazdki 1.00 / 5.00
Defor S.A. lokalizacja firmy - mapa

ul. Rolna 5
63-100 Śrem
Polska wielkopolskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

DEFOR SA to jeden z największych generalnych wykonawców nowoczesnych elewacji w Polsce. Firma istnieje od 1990 roku, a jej akcjonariuszem jest francuska firma Groupe GOYER SA, która jest czołowym producentem fasad aluminiowo-szklanych w Europie.

Realizując projekty zgodne z najnowszą wiedzą inżynieryjną i innowacyjnymi technologiami, przy zachowaniu zasad BHP, pragniemy w perfekcyjny sposób zaspokajać potrzeby naszych Klientów.

Dążymy do tego, aby być liderem wśród wykonawców elewacji w Europie. W tym celu nieustannie monitorujemy jakość wykonywanych produktów i świadczonych usług oraz podnosimy poziom obsługi Klienta elastycznie dostosowując się do jego potrzeb. Wszystko to, w połączeniu z latami doświadczenia, pozwala nam tworzyć nowy standard w generalnym wykonawstwie nowoczesnych elewacji.

Zapytaj o okna Defor S.A.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Defor S.A. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.