Producent okien Dziadek

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Dziadek lokalizacja firmy - mapa

Bielice 21
13-330 Krotoszyny
Polska warmińsko-mazurskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Fabryka Okien i Drzwi "DZIADEK"  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielicach (zachodnie obrzeża województwa warmińsko-mazurskiego) powstała w okresie głębokich przemian ustrojowo- gospodarczych, jakie dokonywały się w Polsce na przełomie lat osiemdziesiątych i dziwięćdziesiątych.Fabryka została zbudowana od podstaw, dlatego nie trudno się domyśleć, że początki były trudne. Mało kto wówczas przewidywał, że tak dalece rozwinie się firma "DZIADEK" i osiągnie tak znaczącą pozycję na rynku producentów stolarki budowlanej.

Obecnie nasza Fabryka zajmuje obszar 7 ha, na terenie którego znajduje się: centrum logistyczno-biurowe, kompleks produkcyjny o powierzchni 6000 mkw. z nowoczesnym parkiem maszynowym, tartakiem, suszarnią drewna, warsztatem mechanicznym oraz ekspozycją produktów. Aktualnie fabryka należy do czołowych producentów w branży i dysponuje kompleksową ofertą stolarki otworowej stosowanej w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

Proces produkcyjny jest obecnie bardzo zaawansowany technologicznie, dzięki czemu znacząco zwiększyła się wydajność pracy, jak również jakość i estetyka oferowanych wyrobów.

Fabryka Okien i Drzwi "DZIADEK" współpracuje z ponad osiemdziesięcioma przedstawicielami działającymi niemal w każdym zakątku Polski. Ekspansja nie ogranicza się tylko do terytorium naszego kraju. Firma zaznaczyła również swoją obecność na rynkach Unii Europejskiej, szczególnie w Niemczech, Holandii, Danii, Szwecji. Eksport odbywa się również na Ukrainę, Cypr i do krajów skandynawskich.

Dwudziestoletni ogrom pracy włożony w rozwój Fabryki zaowocował uzyskaniem licznych aprobat technicznych oraz certyfikatów dopuszczających nasze produkty do sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej.

Wychodząc na przeciw rosnącym wymogom klienta Fabryka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie stolarki oraz jej wbudowania do budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wyrobami.

Zapytaj o okna Dziadek

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Dziadek w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.