Producent okien Empol

ocena gwiazdki 4.33 / 5.00
Empol lokalizacja firmy - mapa

ul. Armii Krajowej 12a
53-126 Wrocław
Polska dolnośląskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Fabryka okien Empol jest rodzinnym przedsiębiorstwem związanym z branżą okienną od 1995 roku. Źródłem sukcesu firmy, jest sposób zarządzania jakością, wybór najlepszych surowców oraz wysoki poziom obsługi klienta.

Produkcja okien

Empol jest obecnie największym producentem okien plastikowych na Dolnym Śląsku. Produkcja oparta wyłącznie o systemy profili firmy Schüco, gwarantuje najwyższą jakość, która doceniona w krajach zachodnich, pozwoliła firmie Empol bardzo dynamicznie rozwinąć gałąź eksportu.

Równie istotnym segmentem produkcji, są konstrukcje aluminiowe, w systemie Schüco oraz Aliplast. Produkcja aluminiowych okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych, stale rozwija się i zwiększa swój zasięg w kraju i za granicą.

Salony firmowe

Zapraszamy do naszych salonów firmowych na Dolnym Śląsku, gdzie kompetentni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapytaj o okna Empol

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Empol w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.