Producent okien Fasada

ocena gwiazdki 4.00 / 5.00
Fasada lokalizacja firmy - mapa

ul. Bałtycka 10
76-200 Słupsk
Polska pomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma FASADA jest producentem okien z PCV (Gealan), aluminium (Aluprof, Heroal) oraz drewna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo możemy zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości okna, które mogą spełniać nawet najbardziej wygórowane wymagania. Nasi Klienci szczególnie cenią nas za szeroki wybór okien w okleinach kolorowych i za wysoką jakość drzwi podnoszono przesuwnych, harmonijek oraz drewnianych drzwi wejściowych

Zapytaj o okna Fasada

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Fasada w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.