Producent okien Gdańska Fabryka Okien

ocena gwiazdki 4.24 / 5.00
Gdańska Fabryka Okien lokalizacja firmy - mapa

ul. Słupska 54
80-392 Gdańsk
Polska pomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Jesteśmy producentem nowoczesnych okien energooszczędnych z ponad 18 letnim doświadczeniem na rynku stolarki otworowej. Obecnie produkty z Gdańskiej Fabryki Okien sprzedawane są nie tylko w Europie, ale i podbijają najbardziej odległe zakątki świata. Posiadamy dwie hale produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze i spełniające wysokie standardy maszyny do produkcji i obróbki profili PCV i ALU. Dysponujemy własną flotą samochodów umożliwiających transport w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne okna Veka oraz Salamander produkowane na bazie energooszczędnych profili PCV klasy A. Nasza fabryka produkuje także okna, drzwi oraz fasady na bazie renomowanych profili aluminiowych firmy Aluron.

Oferujemy szeroką gamę dodatków jak okucia firmy Winkhaus, nawiewniki okienne, rolety (elewacyjne i nadstawne), wysokiej klasy szyby antywłamaniowe, szprosy okienne, parapety oraz klamki okienne i drzwiowe renomowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

W ofercie posiadamy także nowoczesne bramy garażowe, które stanowią doskonałe dopełnienie oferowanej przez nas stolarki otworowej. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu spełniające wciąż rosnące wymagania izolacji termicznej, w tym ciepły montaż, montaż w warstwie ocieplenia czy montaż trójwarstwowy.

Zapytaj o okna Gdańska Fabryka Okien

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Gdańska Fabryka Okien w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.