Producent okien Jezierski

ocena gwiazdki 4.45 / 5.00
Jezierski lokalizacja firmy - mapa

Lekomin 2
26-050 Zagnańsk
Polska świętokrzyskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

30 lat doświadczenia w produkcji ekskluzywnych okien. Pionierzy segmentu Premium na polskim rynku. Firma Jezierski Markowe Okna istnieje na rynku już ponad 30 lat. W tym czasie z pełną konsekwencją rozwijamy ofertę stolarki okiennej i drzwiowej z PVC oraz aluminium. Od lat jesteśmy prekursorami w dziedzinie wdrażania nowych trendów oraz produkcji coraz nowocześniejszych okien.

Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, którym oferujemy różnorodne produkty, w tym okna do domów pasywnych, okna przesuwne w systemie HS czy okna o niestandardowych kształtach.

Większość naszych klientów to prywatni inwestorzy, którzy budują swój wymarzony dom. To oni oczekują od nas najwyższej jakości, najlepszych parametrów technicznych oraz wysokiej klasy obsługi i serwisu. Marka firmy Jezierski Markowe Okna to gwarancja, że zakupiony produkt spełnia wszelkie normy a jednocześnie stanowi estetyczną całość z resztą budynku.

Właśnie ze względu na estetykę, dysponujemy największym na rynku wyborem oklein drewnopodobnych, dzięki czemu nasza oferta kolorystyczna jest niemal nieograniczona. Na sukces pracujemy zespołowo, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności i jakości wyrobów. W osiąganiu założonych celów wykorzystujemy skomputeryzowany system zarządzania produkcją oraz wypracowane procedury kontroli.

Misją, która nami kieruje to: satysfakcja Klienta z zakupu oraz zadowolenia na długie lata z użytkowania doskonałego produktu. Produkty marki Jezierski Markowe Okna to zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny i bezcenne doświadczenie pracowników. W każdym aspekcie swej działalności stawiamy na nieustanny rozwój.

FIRMA JEZIERSKI MARKOWE OKNA to:

  1. 30 LETNIE DOŚWIADCZENIE
  2. JAKOŚĆ - Naszą Jakość Cenisz Latami !
  3. BEZPIECZEŃSTWO
  4. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
  5. INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
  6. ESTETYKA WYKONANIA
  7. ELASTYCZNOŚĆ ROZWIĄZAŃ

Zapytaj o okna Jezierski

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Jezierski w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.